UA-62723351-1
$ DOLAR → Alış: 4,06 / Satış: 4,08
€ EURO → Alış: 4,95 / Satış: 4,97

ZİHİNSEL ÖZÜRLÜ BİR SİMİTÇİNİN BAŞARISI(!)

ZİHİNSEL ÖZÜRLÜ BİR SİMİTÇİNİN BAŞARISI(!)
  • 27.12.2016

2016 nın son haftasında ANKARA Sincan’da ATATÜRK Caddesinde simit satma küstahlığında(!) bulunan zihinsel özürlü bir hain(!) yanına gelen, Burada simit satmaması için ricada bulunan(!) dört beş kişiden oluşan bir Zabıta grubunun kendisini nezaketle(!) ve yalvararak(!) uyarmalarına tahammül göstermeyip, Şiddete baş vurmuş, daha doğrusu dört beş Zabıtayı oracıkta tokat yumruk döverek, hepsini yere serip tekmeleyerek hastanelik etmiş.
Tabi doğal olarak bu zihinsel özürlü simitçiden, feci dayak yiyen ama simitçiye (ne de olsa özürlüdür) diye el bile kaldırmayan(!) üstelik simitçinin Annesine ve Avradına saygılar sunan(!) merhamet timsali zabıtalar(!), sedye ile götürüldükleri hastaneden kendilerine DARP raporu almışlar.
Ağızlar burunlar kan içinde, dudaklar patlamış çene burun kalmamış gözlere kan oturmuş kör olma riski var, hal böyleyken bir zihinsel özürlünün döğüş tekniği ile Zabıtalara verdiği büyük hasar(!) karşısında şaşkına dönen “HİPOKRAT YEMİNİ” (etmiş oldukları şüpheli) Doktor efendiler bu Zabıtalara Darp raporu vermeyecek te kime verecekti ki.
Bu saydığımız DARP İZLERİ esasen Zihinsel özürlü Simitçide mevcut ama olsun, o nasıl olsa zihinsel özürlü, eh yerde dövülürken kafasına da bir iki tekme atılmış zihni iyice karışmıştır, zabıtaya dava açamaz, açsa bile olayı doğru dürüst anlatamaz, o nedenle ondan zabıtalar tazminat bile alabilir,(!) almalıdır da(!) Zabıtaları kutlarım, Zabıta dediğin işte böyle olmalı(!) var mı buralarda simit satarak diğer simitçilere rakip olmak?, yaptığınız Kamu hizmetidir(!), toplum düzenini sağlamaktır(!) Böyle devam edin, Herkes haddini bilecek(!) dimi ama.
Dört beşiniz birden cadde ortasında bir zihinsel özürlüden iyi bir dayak yediniz(!) diğer Belediyelere de belki örnek oldunuz(!) bu Kahramanca(!) hareketinizden dolayı bütün halk size (EN İÇTEN HÜRMETLERİNİ SUNUYOR) bilmiş olun ve size çok geçmiş olsun(!). ANKARA, SİNCAN Belediyesi sizlerle ne kadar Dövünse (pardon) Övünse azdır.
“Bu konu AİLE ve SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI’nı ilgilendirir mi? acaba”. Esen kalın…

Instagram
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ