UA-62723351-1
$ DOLAR → Alış: 4,06 / Satış: 4,08
€ EURO → Alış: 4,95 / Satış: 4,97

Zağnos Körfez şampiyonların dershanesi

Zağnos Körfez şampiyonların dershanesi
  • 23.07.2012

“Sevgiyle Öğretilenlerin kalıcı olduğuna inanıyoruz” sloganıyla yola çıkan Zağnos Körfez Dershaneleri, öğrencilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Zağnos Körfez Dershaneleri Müdürü Turgay Türkdönmez “12 Temmuz 2012 ‘de açıklanan SBS sınavına göre öğrencilerimizin yüzde 99’u Fen Lisesi, Sosyal Bilimler, Anadolu Öğretmen, Anadolu Lisesi, Anadolu Teknik liselerini tercih etme hakkı kazanmışlardır. 28 Öğrencimiz 470 puanın üzerine çıkarak büyük başarıya imza atmışlardır” dedi.

İlk 100’de 4 öğrenciyle 14 derece
Zağnos Körfez dershanesinin ilk 100’de 4 öğrenci ile 14 derece elde ettiğini açıklayan Türkdönmez “Bu Bandırma’da uzun yıllardır Dershaneler arasında elde edilen en iyi başarılardan biridir. Öğrencilerimizi başarılardan dolayı tebrik ediyorum. Öğrencilerimiz 2012 LYS ‘de Orhun Yeldan; MF-3 ‘te Türkiye 13.sü, Aslıhan Çolak Ek.Y-TS2 Türkiye 9.su , Dilek Kayar Ek.Y-MF-2 Türkiye 24.sü, Sümeyye Nur Balaban Ek.Y-MF1 Türkiye 67.si ,Furkan Kaya MF-2 Türkiye 203.sü olarak Balıkesir ve Bandırma’nın gururu olmuşlardır. Bu dereceler sadece Bandırma Zağnos Körfez Dershanesi öğrencilerimizindir” şeklinde konuştu.

-Başarılarımız tesadüf değil
Türkdönmez devamında şunları söyledi “Takdir ederseniz başarı kolay elde edilmiyor. Başarımızı öğrencilerimizle BİRE-BİR ilgilenen öğretmenlerimize borçluyuz. Ayrıca öğretmenlerimizle uyum içerisinde çalışan okul ve ailelerimize teşekkür ediyoruz. Eğitim kadromuz uyguladığımız zümre sisteminden dolayı Bandırma’nın en iyisidir. GÜVENDER üyesi olduğumuzdan Türkiye’nin en kaliteli dokümanlarını kullanıyoruz. Yıl boyunca 40 civarında YGS-LYS denemesi Türkiye geneli deneme sınavı yaparak başarımızı daha da arttırmayı planlıyoruz. Yeni dönemde Bandırma’nın en büyük ve En modern dershanesinde akıllı tahta ve e- doküman ile eğitim görmek sizin ayrıcalığınız olsun”

Instagram
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ