Banvit yarı final için sahada

Banvit yarı final için sahada

Çok yiyenler acil’lik oluyor

Çok yiyenler acil’lik oluyor

CHP milletvekili adaylarını tanıttı

CHP milletvekili adaylarını tanıttı

Ruhsatsız silah operasyonu

Ruhsatsız silah operasyonu

ORUÇ İBADETİ

ORUÇ İBADETİ

Yeni Yenice’de mahalle hayrı
">
  Yeni Yenice’de mahalle hayrı

  Yeni Yenice Mahalle Muhtarlığının her yıl geleneksel olarak düzenlediği mahalle hayrının 20’incisi yapıldı. Mahalle hayrında Bandırma İlçe Müftülüğü din görevlileri tarafından mevlit okutuldu. Toplu dua edildi. Konuklara etli pirinç ve bulgur pilavının yanı sıra ayran, höşmerim tatlısı ikram edildi. -Protokol oradaydı Mahalle hayrına Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, Bandırma Belediye Meclis Üyeleri Erol Çakır, Sami […]

  Yeni Yenice Mahalle Muhtarlığının her yıl geleneksel olarak düzenlediği mahalle hayrının 20’incisi yapıldı. Mahalle hayrında Bandırma İlçe Müftülüğü din görevlileri tarafından mevlit okutuldu. Toplu dua edildi. Konuklara etli pirinç ve bulgur pilavının yanı sıra ayran, höşmerim tatlısı ikram edildi.

  -Protokol oradaydı
  Mahalle hayrına Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, Bandırma Belediye Meclis Üyeleri Erol Çakır, Sami Türkmen, Ahmet Okbay, Özcan Muslu, CHP Bandırma İlçe Başkanı Atilla Atakay, MHP İlçe Başkanı Yurttaş Bakkal, İyi Parti İlçe Başkanı Necmi Sert, Ziraat Odası Başkanı Süleyman Dönmez, Edincik Zeytin Kooperatifi Başkanı Mehmet Özçakır, Marmara Birlik Yönetim Kurulu Üyesi Enis Edin, Trakya Birlik Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Kocabıyık, Bandırma Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Osman Çapar, Erdek-Bandırma Süt Üreticileri Birliği Başkanı Özgür Bakan, Bandırma Pazarcılar Odası Başkanı Erkan Alpsu, mahalle muhtarları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

  -20 yıldan beri yapılıyor
  20 yıldan bu yana Nisan ayının ikinci haftasında mahalle hayrı düzenlediklerini anımsatan Yeni Yenice Mahalle Muhtarı İbrahim Okyay, mahalle hayırlarının imece yöntemiyle yapıldığını söyledi.
  Tüm mahalle sakinlerinin imkanları doğrultusunda bu etkinliklere destek verdiğini dile getiren Okyay, yapılan bu tür etkinliklerin mahallelerinde birlik beraberlik ve dayanışma duygusunun gelişmesine önemli katkılar sağladığını söyledi.

  • Etiketler
  • Yorumla
  Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz