Banvit yarı final için sahada

Banvit yarı final için sahada

Çok yiyenler acil’lik oluyor

Çok yiyenler acil’lik oluyor

CHP milletvekili adaylarını tanıttı

CHP milletvekili adaylarını tanıttı

Ruhsatsız silah operasyonu

Ruhsatsız silah operasyonu

ORUÇ İBADETİ

ORUÇ İBADETİ

Uludağ Elektrik 3 milyon aboneye hizmet veriyor
">
  Uludağ Elektrik 3 milyon aboneye hizmet veriyor

  Limak Uludağ Elektrik Perakende Satış AŞ Genel Müdürü Ali Erman Aytaç, Grand Asya Otel’de yerel ve ulusal basın kuruluşlarının ilçemiz temsilcileriyle bir araya geldi. Toplantıda Bandırma Bölge Müdürü Tuncay Canbey’de hazır bulundu. -Yılda 12 milyar kilovat saat enerji satışı yapıldı Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova illerinde toplam 3 milyon aboneye hizmet verdiklerini açıklayan Aytaç, “2017 […]

  Limak Uludağ Elektrik Perakende Satış AŞ Genel Müdürü Ali Erman Aytaç, Grand Asya Otel’de yerel ve ulusal basın kuruluşlarının ilçemiz temsilcileriyle bir araya geldi. Toplantıda Bandırma Bölge Müdürü Tuncay Canbey’de hazır bulundu.

  -Yılda 12 milyar kilovat saat enerji satışı yapıldı
  Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova illerinde toplam 3 milyon aboneye hizmet verdiklerini açıklayan Aytaç, “2017 yılında kategoriler bazında sanayide yüzde 3, ticarethane 12 ve meskende yüzde 9’luk bir büyüme var. Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova illerinde abone sayılarımızda bir önceki yıla göre yüzde 3,5-4 artış var. Bunda bahse konu yerleşim yerlerine yeni konutların yapılmasının da önemli etkisi vardır” dedi. Aytaç, 3 milyon aboneye yılda 12 milyar kilovat saat enerji satış işlemi gerçekleştirdiklerini söyledi.

  -Aylık faturalandırma miktarı 50 milyon TL
  Limak Uludağ Elektrik Perakende Satış AŞ Bandırma Bölge Müdürü Tuncay Canbey’de konuşmasında, Limak Uludağ Elektrik Perakende Satış AŞ olarak görev alanları içerisinde 255 bin mesken, 45 bin ticarethane, 4 bin tarımsal sulama ve 600 sanayi abonelerinin bulunduğunu, aylık faturalandırma miktarlarının ise 50 milyon TL olduğunu açıkladı.

  -Sulama Birliklerinin borcu yok
  Ülke genelinde enerji borçlarından dolayı sulama birliklerinin özelleştirilmesine yönelik bakanlık tarafından bir çalışma başlatıldığını anımsatan Canbey, “Görev alanımız içerisinde Manyas ve Gönen Ovaları Sulama Birlikleri bulunmaktadır. Bu iki birliğimizin bize herhangi bir enerji bedeli borcu bulunmamaktadır. Ancak 4 bin tarımsal abone arasında ferdi enerji tüketim bedeli borcu olan üreticilerimiz vardır. Birlikler bazında bir sıkıntımız yok” ifadesini kullandı.

  • Etiketler
  • Yorumla
  Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz