EGAZETE

U-15 Gençler Ligi Başladı

Erdekspor U-15 ; 0 Bandırmaspor U-15 ; 3
2012-2013 Balıkesir Güney Marmara bölgesi U-15 ligi bölgemizden 6 genç takımın katılımıyla başladı.  Erdek’te oynanan Erdekspor-Bandırma u-15 takımları arasındaki maçı misafir takım Bandırmaspor genç takımı 3-0 kazandı.
35’er dakikalık iki devre halinde oynan maçı Niyazi Hakan Dinkçi yönetti. İlk yarısı 0-2 Bandırmaspor takımın lehine kapandığı maçın ikinci yarısında da etkili oynayarak bir gol daha atan konuk takım Bandırmaspor U-15 takımı sahadan üç gol atarak üç puanla ayrıldı.
Maçı,
Erdekspor Hakan, Oktay, Uğur, Utku, Turan , Doğuş, Abdullah, Halil, Mertcan, Oktay ve Muhammet on biri ile sahaya çıktılar.
Bandırmaspor Yunus, Okatay, Ünsal, Doğan, Emrah, İsmail, Muammer, Mehmet, Hüseyin, Tolunay ve Doğan onbiri ile maça başladılar.
Goller Dk.4 Muammer, dk.29 Pen. Tolunay, dk.7o Berkay(ikinci yarıda oyuna dahil oldu)
Sezonun açılış maçında her iki yarıda da sahada üstün olan takım konuk takım Bandırmaspordu. Erdekspor U-15 takımı daha kuruluş aşamasında olan bir takım olması nedeniyle henüz daha oyunda gücünü gösteremiyor. Ama zaman zaman orta alanda yaptığı paslaşmalar ve yakaladığı önemli kontra ataklardan bu takımın yakın zamanda iyi işler yapabileceğini söyleyebiliriz. Önemli olanın skordan ziyade gençlerimizin bir spor organizasyonu içinde yan yana gelmelerinin başarılmasıdır. Tek hakem olmasına rağmen itirazsız ve centilmence geçen bu maç için başta çocuklarımız olmak üzere her iki takım yöneticilerimizi kutlamak isterim. Umarız maçlarımız bu şekilde sorunsuz ve de keyifli olarak devam eder.

Share Button

Not: ilkhabergazetesi.tv web sitesinde yayınlanan yorumların tamamı yorum yapan kişinin sorumluluğundadır. Yapılan yorumlardan dolayı hiç bir şekilde ilkhabergazetesi.tv sorumlu tutulamaz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>