Edincik’te erkek cesedi bulundu

Edincik’te erkek cesedi bulundu

Cumhurbaşkanı Erdoğan Balıkesir’de

Cumhurbaşkanı Erdoğan Balıkesir’de

Yıldırım:kalan 28 günde var gücümüzle çalışacağız

Yıldırım:kalan 28 günde var gücümüzle çalışacağız

Vurulan polis memuru yaşamını yitirdi

Vurulan polis memuru yaşamını yitirdi

Bandırma’da trafik kazası, 1 ölü!

Bandırma’da trafik kazası, 1 ölü!

Türkonfed’ten hukuk ve demokrasi vurgusu
Türkonfed’ten hukuk ve demokrasi vurgusu

Bandırma Genç Girişimci İşadamları Derneği Başkanlığı tarafından düzenlenen 7.kuruluş galası Grand Asya Otel’de yapıldı. Galada konuşan Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) Yönetim Kurulu Başkanı Tarkan Kadooğlu,hukuk ve demokrasi vurgusu yaptı. Galaya Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) Yönetim Kurulu Başkanı Tarkan Kadooğlu, Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu Başkan Yardımcısı Abdulkadir Akboz, Güney Marmara […]

Bandırma Genç Girişimci İşadamları Derneği Başkanlığı tarafından düzenlenen 7.kuruluş galası Grand Asya Otel’de yapıldı. Galada konuşan Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) Yönetim Kurulu Başkanı Tarkan Kadooğlu,hukuk ve demokrasi vurgusu yaptı.

Galaya Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) Yönetim Kurulu Başkanı Tarkan Kadooğlu, Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu Başkan Yardımcısı Abdulkadir Akboz, Güney Marmara Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu Başkanı İsa Tamer Çelik, Ege Genç İşadamları Dernekleri Federasyonu Aydın Buğra İlter, Bandırma Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Cengiz Köseleciler, Bandırma Genç Girişimci İşadamları Derneği Başkanı İsmail Çoban ve çok sayıda dernek üyesi katıldı.

 

-Bangiad 7 yaşında
Bagiad’ın sadece iş adamları derneği sıfatıyla kurulan bir dernek olmadığının altını çizen Bandırma Genç Girişimci İşadamları Derneği Başkanı İsmail Çoban, “Aramızdaki ticareti kuvvetlendirmek ve bölgeye yaymak ülkemize daha fazla katma değer sağlamaktan ziyade gençlerimize, çocuklarımıza ve kadınlarımıza yönelik sosyal sorumluk projelerine destek vermek amacıyla kurulan bir sivil toplum kuruluşuyuz” dedi.

-Türkonfed üyeleri 75 milyar dolarlık ihracat yapıyor
Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) Yönetim Kurulu Başkanı Tarkan Kadooğlu ’da konuşmasında, Türkonfed ’in bünyesinde 230 dernek,25 bölgesel federasyonu bulundurduğunu üyeleri tarafından yılda 75 milyar dolarlık bir ihracatın yapıldığını söyledi. Kadooğlu “Dünyada haritaların yeniden çizilmeyen başlandığı bir dönemi yaşıyoruz. Özellikle ülkemizin bulunduğu bu coğrafyada ateş çemberinden bir bölgedeyiz. Ülkemiz ciddi anlamda bir baskı ve tehlikeyle karşı karşıyadır. Bu sürecin el birliğiyle aşacağımızı düşünüyorum. Son 1.5 yıldan beri bu ülkenin başına gelen pişmiş tavuğun başına gelmedi” dedi.

-Hukuk ve demokrasi vurgusu yaptı
İş dünyası olarak bürokraside beklentilerini açıklayan Kodooğlu “Darbe olayından sonra ülkenin hukuk meselesinde ciddi problemlerimiz var. Ülkede bir araştırma yapsanız ülkenin yüzde 80’ni hukuka güven olmadığını söyleyecektir. Bunda FETÖ’nün tasfiye dilmesiyle birlikte tecrübesi az olan insanların göreve gelmesinin etkisi var. Buda bir süreç ama bundan eminiz ki demokrasinin olmadığı yerde hukukta olmaz, kalkınmada olmaz büyümü de olmaz. Ülkeye kaliteli demokrasinin gelmesi gerekiyor”ifadesini kullandı.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz