$ DOLAR → Alış: 4,70 / Satış: 4,72
€ EURO → Alış: 5,48 / Satış: 5,50

TEHLİKELİ ve SAHTE MÜSLÜMANLAR!

TEHLİKELİ ve SAHTE MÜSLÜMANLAR!
  • 22.12.2016

Ne hazin ve ne acıdır ki Mümtaz ve Mukaddes Din’imiz İslam’ı, İpini koparan, Kazığını çıkaran, bir takım şuursuz, “Sahte Müslümanlar”, hemen her yerde, her konu ve koşulda “Kişisel çıkarları ve Makam hırsları” için fütursuzca ve saygısızca kullanır oldu.
En son örneği, Rusya’nın Ülkemizdeki büyük elçisine suikast düzenleyerek öldüren, Polislik gibi kutsal bir görevle Devlete sızmış uzaktan kumandalı bir hain’in, Allahu ekber diyerek Suriye ve Halep olaylarına bağırarak dikkat çekmeye çalışması.
Bandırmada Küçücük çocuklarla bu soğuk kış gününde sözde Halep’e yardım kampanyası rezilliği.
Kütahya Belediyesi “EVLİLİK ve AİLE HAYATI” isimli bir kitap bastırıp yeni evlenen çiftlere dağıtması, Kadının aklı yarımdır, Kürtaj çocuk katilliğidir, Sezaryen israftır, Kadın Erkek tokalaşması Zinadır, gibi, ayrıca aile ortamında okunması, konuşulması mümkün olmayan müstehcen ve cinsellik içeren kepazelik.
Denizli “PAMUKKALE” Belediyesinin kitabı da aynı zihniyet, Kadın erinin isteğine uyup süslenmezse dövülebilir derken, Kadını adeta kocasının kölesi gibi gösterme pervasızlığı.
İstanbul’da Halep mitingi esnasında bir Meczup’un megafonla halka hitap etmesi, “En kısa zamanda İslam birliği tesis edilmeli ve Halifemizi seçmeliyiz” aksi halde İslam Dünyasından İşgal, Zulüm, kan ve göz yaşı asla eksik olmayacaktır, diye bağırma maskaralığı. (sanki bu millet Hristiyan).
Bunlara sırasıyla sormak gerek.
Suriye ve Halep’teki savaşlara, çatışmaya ve yıkıma bu Büyük Elçi mi sebep oldu? a vicdansız.
İşgüzar Belediyeler(!) “EVLİLİK ve AİLE HAYATI” adı altında insanların özeline girerek uçkur altı en mahrem, cinsel içerikli kitap basıp dağıtmak, ne zamandan beri Belediye hizmeti oldu? Bu yaptığınız Halk’a hizmet mi? Yukarıya yaranma çabası mı?.
Bulunduğunuz kentlerde Belediye Hizmetlerini tam olarak verdiniz de sıra Halkın mahremini, cinselliğini yönetmeye mi geldi?.
Megafonlu Meczup! Ülkeyi ve bizleri yönetenler seçilmiş değil mi?.
Cumhuriyet rejiminin neresini beğenmiyorsun?
Bu rejimde özgürlüğün kısıtlandı mı?.
Yasal çerçevede Ne istedin de yapamadın?
Amacın Rejimi ve Cumhuriyeti kötüleyerek, bir Mevki ve Makamı, ballı bir koltuğu kapmaksa, hak etmediğin o koltuk sana batar ve bugünkü özgürlüğünü mumla ararsın, tıpkı gerçek FETÖCÜLER gibi.
Yapmayın ALLAH (cc) aşkına Kul’a Dindar görünmeye değil Hak’ka yönelmeye çalışalım, İnsanlığımızı ve gerçek kişiliğimizi muhafaza edelim.
Allah’tan Korkmayı, Kuldan utanmayı gerektiren bu umursamaz ve sorumsuz gidişin sonu nereye varır bilemiyorum ama ben Allah’ın gazabından çok korkuyorum. Esen kalın…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.