Edincik’te erkek cesedi bulundu

Edincik’te erkek cesedi bulundu

Cumhurbaşkanı Erdoğan Balıkesir’de

Cumhurbaşkanı Erdoğan Balıkesir’de

Yıldırım:kalan 28 günde var gücümüzle çalışacağız

Yıldırım:kalan 28 günde var gücümüzle çalışacağız

Vurulan polis memuru yaşamını yitirdi

Vurulan polis memuru yaşamını yitirdi

Bandırma’da trafik kazası, 1 ölü!

Bandırma’da trafik kazası, 1 ölü!

Taraftar vefakar başkanını unutmadı
Taraftar vefakar başkanını unutmadı

Balıkesirspor’da taraftarlar, kulüp için başlattığı destek kampanyasıyla öncü olan Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nu makamında ziyaret edip teşekkür etti. Taraftarlar Derneği Başkanı Sezer Öztürk, “Başkanımızın yapmış olduğu kampanyadan dolayı kendisini kutluyoruz. Kampanyanın devamının geleceğine inanıyoruz. Balıkesirspor’u iyi günler bekliyor, Balıkesirspor’un maddi sıkıntısının aşılması ile ilgili ilk kıvılcımı başkanımız yaktı” dedi. -Balıkesirspor bizim aşkımız Başkan Zekai […]

Balıkesirspor’da taraftarlar, kulüp için başlattığı destek kampanyasıyla öncü olan Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nu makamında ziyaret edip teşekkür etti.

Taraftarlar Derneği Başkanı Sezer Öztürk, “Başkanımızın yapmış olduğu kampanyadan dolayı kendisini kutluyoruz. Kampanyanın devamının geleceğine inanıyoruz. Balıkesirspor’u iyi günler bekliyor, Balıkesirspor’un maddi sıkıntısının aşılması ile ilgili ilk kıvılcımı başkanımız yaktı” dedi.

-Balıkesirspor bizim aşkımız

Başkan Zekai Kafaoğlu da “Balıkesirspor, bizim aşkımız, tutkumuz, sevdamız. Bir takımı sahiplenmek, o takımın iyi gününde olduğu gibi kötü gününde de yanında olmaktır. Balıkesirspor, Balıkesir’in en değerli markası. Türkiye’nin ve dünyanın çeşitli yerlerinde bulunan Balıkesirlilere de çağrı yapıyorum, gelip takıma destek olsunlar. Taraftarlarımız bizim en büyük destekçimiz oldu. Bu desteğe onlar sosyal medyadan katkıda bulundu” dedi.

-Hedefimiz süper lig olmalı

Balıkesirspor’un hedefinin Süper Lig olması gerektiğini belirten Başkan Kafaoğlu, “Spor, şehirlerin tanıtımına en büyük katkıyı sağlayan unsurdur. Televizyonlarda 90 dakika boyunca Balıkesirspor’dan bahsediliyor, yorumlar oluyor, gazeteler yazıyorlar. Taraftar olmadan bir takım hiçtir. Takımın motivasyonunda taraftar önemli. Maçlar seyircisiz oynanınca o maçın zevki olmuyor. Bir şehir, yerel yöneticileri, mülki yöneticileri, kulübüyle taraftarlarıyla bütünleşerek var olabilir” diye konuştu.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz