EGAZETE

Tamek’te moral gecesi

Gıda sektörünün önde gelen kuruluşlarından olan Tamek Gıda ve Konsantre AŞ yeni yıl öncesinde Manyas Kızıksa Fabrikasında çalışan personel için moral gecesi düzenledi. Yemeğe Fabrika Müdürü İlter Fıçıcı ve çok sayıda şirket çalışanı katıldı. Gecede konuşan Fabrika Müdürü İlter Fıçıcı, 350 milyon TL ciroyla Tamek Gıda ve Konsantre AŞ’nin Türkiye’nin en iyi 500 şirket arasında 232.sırada bulunduğunu söyledi.

Tamek Gıda ve Konsantre AŞ’nin Manyas’ın Kızıksa, Bursa’nın Karacabey ve Manisa’nın Salihli ilçelerinde bulunan 3 fabrikasında bine yakın çalışanının bulunduğunu dile getiren Fıçıcı, her yıl olduğu gibi 2013 yılında da 10 yeni ürünle piyasaya gireceklerini açıkladı. Fıçıcı, 2013 yılında Bursa, Balıkesir ve Manisa’da bulunan 3 fabrikada 7 milyon avroluk yeni yatırım yapacaklarını sözlerine ekledi. Şirket çalışanlarına değişik hediyelerin verildiği gecede mahalli sanatçı Hicran sahne aldı.

Share Button

Not: ilkhabergazetesi.tv web sitesinde yayınlanan yorumların tamamı yorum yapan kişinin sorumluluğundadır. Yapılan yorumlardan dolayı hiç bir şekilde ilkhabergazetesi.tv sorumlu tutulamaz.

One comment on “Tamek’te moral gecesi

  1. sadettin özsu diyor ki:

    Nice TAMEK li yıllara!..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>