UA-62723351-1
$ DOLAR → Alış: 4,55 / Satış: 4,57
€ EURO → Alış: 5,34 / Satış: 5,36

Şimdide Kepsut..!

Şimdide Kepsut..!
  • 18.05.2017

Fettullahçı Baştaş, Kepsut Belediyesini de esir almaya çalışıyor… Dün yapılan ihaleye katılan firmalara, Şartnamede bulunmayan TSE belge zorunluluğu dayatıldı. Sartnamede olmayan bir dayatma karsisinda katilimci firmalar tepki gosterdi.

Bu belge hiçbir firma tarafından ihale aşamasında dosyalanmıyor.Bu hukuksuz ve suç teşkil eden talebe hazırlıklı olan tek firma vardı. Baştaş..! Usulsuz uygulama bununla kalmadı..İhale saati sonu itibarıyla 6 firma dosya teslim etti..10 dakika sonrası nereden geldiği belli olayan bir dosya daha ortaya çıktı..Baştaş..! Katılımcı firmalar kamera kayıtlarının incelenmesini istiyor..

Bilindiği gibi Baştaş kağıt üzerinde yapılan ihalelerle ve hiçbir zaman yapılmayan imalat kalemleri üzerinden son iki yılda suç ortaklarıyla birlikte Balıkesir Halkının yaklaşık 40 milyon lirasını hortumladı.

Kepsut’ta son 7 parke ihalesini bloke eden Baştaş yine baş gosterdi..Dünkü ihalede katılımcı firmalar 100 bin metrekare parke taş temini ve döşenmesi işi için Kepsut’taydı.  ihaleyi yapan Kepsut belediyesinin ani bir kararla 20 gün sonrasına 75 bin m2 parke taş mal alımı ihalesine çıkıyor olmasını manidar karşılandı. Gelişmeler,Bandırma ve Balikesir Belediyelerinde yaşanan vurgunun benzeri organize ile parke taşın döşeme işlerinin Belediye tarafından yapılıp faturayı Baştaş’ın keseceği yönünde..

Şimdi Kepsut halkına düşen Baştaş’a ihale edilen 100 bin m2 parkenın santim santim hesabını ilgililerden sormak..! Zira haricen ‘’mal alımı’’ yapılan diğer 75 bin m2 taşında Baştaş dan alınacağı kuvvetle muhtemel ancak akıbetinin ne olacağı meçhul..! Bu 75 bin m2 taşın döşeme işçiliği ayrıca ihale edilmezse Kepsut ,toplamda 175 bin m2 parke taşın fiiliyatta yollara döşenip döşenmediğinin hesabını soracak..Bekleyip göreceğiz.
Haber Merkezi

 

KONUYLA İLGİLİ DİĞER HABERLERİMİZ

 

Fen İşlerinde Çeteleşme..!

ALPER PANİKTE..!

Delil Karartıyorlar..!

İlk Haber İftira Atmaz!

Afrika’ya Okul Yapmışlar…!

İŞTE BELGESİ…!

BELEDİYELERİ YAĞMALIYORLAR

Halk Çukurlar kapatılsın diye Baştaş a ödenen Trilyonlardan Haberdar değil..!

MİRZA GERÇEĞİ GÖRDÜ…!

ŞİKAYETLER ÇIĞ GİBİ

Başkan’ın Seçimi Ne olacak…?

Bu ne Pişkinlik..!

Mirza Gereğini Yapacak mı..?

Sır Çözüldü..!

ÇÖZÜLÜYORLAR…

Derin Şüphe…!

Bundan Sonra Ne Olacak?

BANDIRMA’NIN ONURU…!

Büyük Yalan…!

Meclis İĞFAL Edildi…!

Bunada Bak Müfettiş..!

ADANA’DA BAŞTAŞ VAKASI..!

Mirza Baştaş Demiş..!

MİRZA İDDİALARI DOĞRULADI…!

Bandırma’ya Derin Darbe..!

Delalet..!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ