$ DOLAR → Alış: 4,70 / Satış: 4,72
€ EURO → Alış: 5,48 / Satış: 5,50

ŞİKAYETLER ÇIĞ GİBİ

ŞİKAYETLER ÇIĞ GİBİ
  • 23.12.2016

Dursun Mirza Gönüllüleri BaşTaş’ın trilyonlarca fatura kestiği ama yapmadığı işlerin peşini bırakmıyor.

Sık sık BASKİ tarafından kazılan ve kapatılmadan bırakılan çukurları gündeme getirerek tepki gösteren Dursun Mirza Gönüllüleri işin peşini bırakmıyor. Yine sosyal medya sayfalarından yaptıkları paylaşımla BaşTaş’ın trilyonlarca fatura kestiği fakat yapmadığı yol tadilat işlerine tepkiler devam ediyor. İşte Dursun Mirza Gönüllüleri tarafından yapılan paylaşım,

” Dursun Mirza gönüllüleri olarak baskinin başında kara bulut, Bandırmalı yurtdaşlarımızın sesi olmaya devam ediyoruz.Araç ve vatandaş trafiğinin yoğun olduğu şehrin göbeğindeki bu sokak BASKİ tarafından kazıldı vatandaşın mağduriyeti giderildi baskiyi bu konuda kutluyoruz… FAKAT..! Kazılan bu yer üzerine toprak atılarak kaderine yine terk edildi bir yandan kaş yaparken göz çıkartan baski.. Oradan gecen araçlarada oluşacak hasarları gidericekmisiniz? Yada Esnafların sokaklarına verdiğiniz bu görüntü kirliliğini bir dahaki secimdemi kapatcaksanız ? Takip ediyor bekliyoruz.”

Etiketler: / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. murat mertol dedi ki:

    Madem bukadar büyük bir yolsuzluk var ve milletin parası telef ediliyor, savcılar neden hala sessiz. Suçlu suçsuz ortaya çıksın.

  2. Salim dedi ki:

    Buradan yazıyorum. Bunlara göz yuman Bandırma belediyesi ve başkanı suçludur. Çünkü ben bandirmaya iyi baksın diye dursun mirzaya oy verdim.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.