Banvit yarı final için sahada

Banvit yarı final için sahada

Çok yiyenler acil’lik oluyor

Çok yiyenler acil’lik oluyor

CHP milletvekili adaylarını tanıttı

CHP milletvekili adaylarını tanıttı

Ruhsatsız silah operasyonu

Ruhsatsız silah operasyonu

ORUÇ İBADETİ

ORUÇ İBADETİ

Selvi:kazanan Gönen olacak
">
  Selvi:kazanan Gönen olacak

  Gönen Ticaret Odası Sarı Grup Başkan Adayı Ahmet Selvi Koza Park’ta düzenlediği toplantıda sivil toplum örgütlerinin başkan ve yöneticileriyle bir araya geldi. Toplantıda Sarı Grubun projeleri kamuoyuna tanıtıldı. Sarı Grubun favori projelerinden olan “Önder Kadın Çiftçi Yetiştirme Projesi” Berrin Yetkinvar tarafından konuklara tanıtıldı. Proje, kadınların istihdama katılımını içeriyor. 2 yıldır seçimler çalışmalarımızı sürdürdüklerini anımsatan Sarı […]

  Gönen Ticaret Odası Sarı Grup Başkan Adayı Ahmet Selvi Koza Park’ta düzenlediği toplantıda sivil toplum örgütlerinin başkan ve yöneticileriyle bir araya geldi. Toplantıda Sarı Grubun projeleri kamuoyuna tanıtıldı. Sarı Grubun favori projelerinden olan “Önder Kadın Çiftçi Yetiştirme Projesi” Berrin Yetkinvar tarafından konuklara tanıtıldı. Proje, kadınların istihdama katılımını içeriyor.
  2 yıldır seçimler çalışmalarımızı sürdürdüklerini anımsatan Sarı Grup Başkan Adayı Ahmet Selvi, “Bu süre içerisinde projelerimizi belirledik, ziyaretlerimizi yaptık. 18 Nisan Çarşamba günü seçim çalışmalarımız sona erecek. 3 aday başkan adayı biri kazanacak kazanan Gönen olacak. Biz bu seçim çalışmalarında projeleri konuşmayı gerçekleştirdik.1,5 yıl önce projelerimizi paylaşırken herkes hayal ettiğimizi ifade ediyorlardı. Şimdi diğer iki başkan adayları da bir şeyler anlatmaya çalışıyor. Hakkınızı helal edin. Bu süreçte çok güzel dostluklar kurduk. Seçim sonuçları ne olursa olsun bizim kapımız herkese açık. Seçimden sonra birlik ve beraberlik içinde olmaya devam edeceğiz ”dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla
  Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz