Edincik’te erkek cesedi bulundu

Edincik’te erkek cesedi bulundu

Cumhurbaşkanı Erdoğan Balıkesir’de

Cumhurbaşkanı Erdoğan Balıkesir’de

Yıldırım:kalan 28 günde var gücümüzle çalışacağız

Yıldırım:kalan 28 günde var gücümüzle çalışacağız

Vurulan polis memuru yaşamını yitirdi

Vurulan polis memuru yaşamını yitirdi

Bandırma’da trafik kazası, 1 ölü!

Bandırma’da trafik kazası, 1 ölü!

Sarı ve ekibi göreve başladı
Sarı ve ekibi göreve başladı

Balıkesir İl başkanlığı görevine 7 Ocak tarihinde yapılan genel kurul sonrası seçilen Serkan Sarı ve yönetim kurulu il seçim kurulundan mazbatalarını alarak göreve başladı. Önemli ve zorlu bir dönemde görevi devraldıklarının altını çizen Serkan Sarı “Bugüne kadar CHP’ye hizmet eden, mücadelede bende varım deyip bir adım ileriye gitmemiz için destek olan CHP’nin bütün emekçilerine teşekkür […]

Balıkesir İl başkanlığı görevine 7 Ocak tarihinde yapılan genel kurul sonrası seçilen Serkan Sarı ve yönetim kurulu il seçim kurulundan mazbatalarını alarak göreve başladı.

Önemli ve zorlu bir dönemde görevi devraldıklarının altını çizen Serkan Sarı “Bugüne kadar CHP’ye hizmet eden, mücadelede bende varım deyip bir adım ileriye gitmemiz için destek olan CHP’nin bütün emekçilerine teşekkür ediyorum” dedi. Sarı “Bizler bu mücadeleyi artık iktidara taşımak zorundayız. Bugün önümüzde 2019 seçimleri var ve çok zorlu bir seçim dönemi bizi bekliyor. Bunun için artık mücadelemizin içinde her bir partilimize sorumluluk düşüyor. Bundan sonraki süreçte bizlere düşen görev katılımcı, çoğulcu ve geniş katılımlı bir siyasi anlayışıdır. Bu ülkenin geleceği konusunda kaygı duyan, Mustafa Kemal Atatürk’ün devrimlerine sahip çıkan, bu mücadele de bende varım diyen partili partisiz bütün arkadaşlarımızla, halkımızla mücadelemizi ortaya koymak zorundayız” ifadesini kullandı.

Sarı devamında şunları söyledi “Ülkemizin çıkışı ve kurtuluşu CHP’dedir. Toplumumuz, milletimiz bize bu sorumluluğu verdi. Bugün bu kurtuluşu hayata geçirecek olanlar da bizleriz. Hep birlikte olmamız gerekiyor bu mücadelede. Bu mücadelenin dışında kimse kalmayacak. Karşı tarafı olmayan bir siyaset anlayışı olmadan yürüyeceğiz bunda sonra. Artık yerinde, etkin siyasi eylemlerle halkımızın sorunlarına çözüm, kaygılarına umut ışığı olacağız”

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz