Banvit yarı final için sahada

Banvit yarı final için sahada

Çok yiyenler acil’lik oluyor

Çok yiyenler acil’lik oluyor

CHP milletvekili adaylarını tanıttı

CHP milletvekili adaylarını tanıttı

Ruhsatsız silah operasyonu

Ruhsatsız silah operasyonu

ORUÇ İBADETİ

ORUÇ İBADETİ

Şampiyona ödül
">
  Şampiyona ödül

  Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, 2016 yılı kurumlar vergisinde il 4’üncüsü olan Yemmak Makina Sanayi ve Ticaret AŞ.’yi ziyaret ederek bu başarılarından dolayı Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Yırtımcı’ya teşekkür plaketi verdi. Vali Ersin törenin ardından fabrikada bir dizi incelemelerde bulunup işçilerle birlikte yemek yedi. Törende Bandırma İlçe Kaymakamı Günhan Yazar ve daire amirleri de hazır bulundu. […]

  Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, 2016 yılı kurumlar vergisinde il 4’üncüsü olan Yemmak Makina Sanayi ve Ticaret AŞ.’yi ziyaret ederek bu başarılarından dolayı Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Yırtımcı’ya teşekkür plaketi verdi. Vali Ersin törenin ardından fabrikada bir dizi incelemelerde bulunup işçilerle birlikte yemek yedi. Törende Bandırma İlçe Kaymakamı Günhan Yazar ve daire amirleri de hazır bulundu.

  -Sektöründe lider
  1965’te kurulan ve yem makineleri üretiminde sektör lideri olan Yemmak; hayvansal atık işleme, kimya ve biomass sektörleri için endüstriyel proses çözümleri sunuyor. 50 yılı aşkın tecrübesiyle 4 kıtada 35 ülkeye ihracat yapan Yemmak Bandırma’daki 50 bin m2’lik fabrikasında, uzman mühendisler yönetimindeki 250 kişilik kadrosuyla, proje danışmanlığı ve mühendisliği, özel amaçlı projeler, otomasyon, modernizasyon, çelik konstrüksiyon ve satış sonrası destek hizmetleri veriyor.

  -35 ülkeye ihracat
  Yemmak; makine, proses ve anahtar teslim proje çözümlerini tek merkezden yönetebilen Türkiye ve Avrupa’daki nadir üreticiler arasında bulunuyor. Bir dünya markası olarak üretiminin yüzde 70’ini Mısır, İran, Irak, Suriye, İsrail, Lübnan ve diğer Ortadoğu ülkeleri; Azerbaycan, Türkmenistan ve diğer Türk Cumhuriyetler ile Rusya, Ukrayna, Ermenistan, İsveç ve Panama’dan oluşan 35 ülkeye ihraç ediyor.

  • Etiketler
  • Yorumla
  Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz