UA-62723351-1
$ DOLAR → Alış: 4,55 / Satış: 4,57
€ EURO → Alış: 5,34 / Satış: 5,36

Şampiyon Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi

Şampiyon Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi
  • 17.04.2018

Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün Bengi Projesi kapsamında ilçedeki liseler arasında düzenlediği münazara yarışması sona erdi.
12 lisenin katıldığı yarışmanın finali, rakiplerini eleyerek son ikiye kalan Anadolu Lisesi ve Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi arasında oldu.
Bandırma Belediyesi Santral Kültür Merkezi’nde gerçekleşen münazara finaline Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürvekili Ercan Güler, Eğitim Bir Sen Bandırma Şube Başkanı Önder Turhan, şube müdürleri, okul yöneticileri, öğretmen ve öğrenciler katıldı. Katılımcıların seyir zevki yüksek ve kıyasıya rekabetin olduğu bir final coşkusu yaşadığı yarışmanın birincisi Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi oldu. Ödüller, Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürvekili Ercan Güler tarafından verildi.

Münazara yarışmasının Bengi Projesi kapsamında düzenlendiği dile getiren Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürvekili Ercan Güler, ”Temel amacı iyi insanlar yetiştirmek olan Bengi ile gençlerimize kültürümüzden ve medeniyetimizden gelen değerlerimizi aktarmayı hedeflemekteyiz. Bunun için yıl içinde yaptığımız etkinliklerden biri de münazara etkinliğidir. Bu vesile ile bu güzel etkinliğin bütün katılımcılarına ve yapılmasında emeği geçen koordinatör arkadaşlarımıza teşekkür ediyor ”dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ