Edincik’te erkek cesedi bulundu

Edincik’te erkek cesedi bulundu

Cumhurbaşkanı Erdoğan Balıkesir’de

Cumhurbaşkanı Erdoğan Balıkesir’de

Yıldırım:kalan 28 günde var gücümüzle çalışacağız

Yıldırım:kalan 28 günde var gücümüzle çalışacağız

Vurulan polis memuru yaşamını yitirdi

Vurulan polis memuru yaşamını yitirdi

Bandırma’da trafik kazası, 1 ölü!

Bandırma’da trafik kazası, 1 ölü!

Rüzgar: biz inandık sizde inanın
Rüzgar: biz inandık sizde inanın

Bandırmaspor Basın Sözcüsü Erol Rüzgar ve Asbaşkan Bilgen Süngü, Kristal Cafe’de ortak basın toplantısı düzenledi. Hedeflerinin bir üst lige çıkmak olduğunun altını çizen Bandırmaspor Basın Sözcüsü Erol Rüzgar, “Bu yolda Mustafa Uğur ve takıma güveniyoruz. Ligin sonunda şampiyon olan tarafın Bandırmaspor olacağından kimsenin şüphesi olmasın. Biz yönetim olarak buna inandık. Bandırma’nın da buna inanmasını bekliyoruz” […]

Bandırmaspor Basın Sözcüsü Erol Rüzgar ve Asbaşkan Bilgen Süngü, Kristal Cafe’de ortak basın toplantısı düzenledi. Hedeflerinin bir üst lige çıkmak olduğunun altını çizen Bandırmaspor Basın Sözcüsü Erol Rüzgar, “Bu yolda Mustafa Uğur ve takıma güveniyoruz. Ligin sonunda şampiyon olan tarafın Bandırmaspor olacağından kimsenin şüphesi olmasın. Biz yönetim olarak buna inandık. Bandırma’nın da buna inanmasını bekliyoruz” dedi.

-Gelir kayıplarına uğradık
Süper lig ve alt lig takımlarının zaman zaman ekonomik anlamda sıkıntılara girebildiğini dile getiren Rüzgâr, Bandırmaspor ’un PTT 1’inci liginden düşmesiyle birlikte gelirlerinde 1/8 düşüş yaşanmıştır. Yönetim olarak kulübün sabit gelir kaynaklarına ulaşması konusunda çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdürüyoruz” ifadesini kullandı.

-Kulüpte tasarruf tedbirleri
Sabit gelir kaynaklarının arttırılmasına yönelik olarak kulüp bünyesinde bazı tasarruf tedbirleri uyguladıklarının altını çizen Rüzgâr, bu kapsamında Bandırmaspor kulübü tarafından ilçenin muhtelif yerlerinde işletilen otoparklarda çalışan personel sayısının 28’den 18’e düşürüldüğünü, bu kapsamda otopark gelirlerinde bir önceki yıla göre yüzde 20 oranında bir artışın yaşandığını söyledi. Rüzgar, ara transfer döneminin bitimine kadar teknik heyetin verdiği rapor doğrultusunda sol ön ve bir santraforun takıma kazandırılması konusunda transfer komitesinin çalışmalarını aralıksız olarak sürdürdüğünü dile getirdi.

-Vasıf değişikliği bekleniyor
Bandırmaspor Asbaşkanı Bilgen Süngü’de yaptığı açıklamasında Akçapınar Mahallesi sınırları içerisinde yapılması planlanan tesislerle ilgili çalışmaların devam ettiğini söyledi. Tesislerin yapılacağı alanın 1’inci dereceden tarım alanı olmasından dolayı vasıf değişikliği yapılması gerektiğinin altını çizen Süngü, “Bu konuda hazırlamış olduğumuz dosyamızı AK Parti Balıkesir Milletvekili Sema Kırcı’ya teslim ettik. İlgili bakanlığın kamu yararı olduğu gerekçesiyle vasıf değişikliği yapmasının ardından tesis yapım çalışmalarına başlayacağız” dedi.
-Tesisleşmeye önem veriyoruz
Kulüp yönetimi olarak tesisleşmeye önem verdiklerini dile getiren Süngü, yönetim olarak sadece sportif başarılar üzerinde yoğunlaşmıyoruz. Öncelikli hedefimiz kulübün sabit gelir kaynaklarını arttırmak ve tesisleşmedir. Bu konuda herkese önemli görevler düşüyor. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Balıkesirspor’a nasıl destek veriyorsa aynı desteği Bandırmaspor içinde vermesini bekliyoruz. Bu konuda ilçemiz iş adamlarının da desteğini bekliyoruz. Kulüp olarak mali sıkıntılarımız olabilir ancak yönetim olarak bunu aşacak insanlar değiliz ”şeklinde konuştu.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz