Gönen 30 Mayıs’a kitlendi

Gönen 30 Mayıs’a kitlendi

Çömez’e İngiliz Parlamentosundan ödül

Çömez’e İngiliz Parlamentosundan ödül

Patrik kaçak ayin mi yaptı ?

Patrik kaçak ayin mi yaptı ?

Albayraklar’a kötü haber

Albayraklar’a kötü haber

Defalarca yazıldı ama

Defalarca yazıldı ama

Ok’tan Kütahyalı’ya sert tepki
Ok’tan Kütahyalı’ya sert tepki

İyi Parti Balıkesir Milletvekili İsmail Ok, yaptığı yazılı basın açıklamasıyla tözel bir televizyon kanalında yorumculuk yapan Rasim Ozan Kütahyalı’nın, geçtiğimiz akşam Boşnaklar hakkında sarf ettiği skandal sözlerine tepki gösterdi. Ok “Daha dün denecek kadar yakın bir zamanda sadece Müslüman oldukları için insanlık aleminin en büyük soykırımlarından birine maruz kalan Boşnak kardeşlerimiz, acı ve gözyaşıyla ile […]

İyi Parti Balıkesir Milletvekili İsmail Ok, yaptığı yazılı basın açıklamasıyla tözel bir televizyon kanalında yorumculuk yapan Rasim Ozan Kütahyalı’nın, geçtiğimiz akşam Boşnaklar hakkında sarf ettiği skandal sözlerine tepki gösterdi.

Ok “Daha dün denecek kadar yakın bir zamanda sadece Müslüman oldukları için insanlık aleminin en büyük soykırımlarından birine maruz kalan Boşnak kardeşlerimiz, acı ve gözyaşıyla ile sınanmış; evlatlarını, eşlerini, kardeşlerini ırkçı saldırılarına kurban vermişlerdir. Bu zulmü sadece Müslüman oldukları için yaşayan Boşnaklar, Saray ve AK Parti iktidarı beslemesi, havuz medyasının tetikçisi Rasim Ozan Kütahyalı’nın faşizan ve ırkçı söylemleri ile bu sefer daha derinden yaralanmıştır” dedi.

Yaşanan bu utanç verici sözleri lanetle kınadığının altını çizen Ok devamında şunları söyledi “Boşnak kardeşlerimizin aziz hatırasına saygı duymayarak soykırımcı Sırbistan’dan karkas et ithalatı yapan AK Parti iktidarı ile bu iktidar soytarılarının Boşnak kardeşlerimize hakaretleri tesadüf değildir. Büyük Türk Milleti yaşanan bu utanç verici gelişmeleri ibretle izlemekte ve takip etmektedir”

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz