Gönen 30 Mayıs’a kitlendi

Gönen 30 Mayıs’a kitlendi

Çömez’e İngiliz Parlamentosundan ödül

Çömez’e İngiliz Parlamentosundan ödül

Patrik kaçak ayin mi yaptı ?

Patrik kaçak ayin mi yaptı ?

Albayraklar’a kötü haber

Albayraklar’a kötü haber

Defalarca yazıldı ama

Defalarca yazıldı ama

Müsteşar Dönmez Bandırma’da
Müsteşar Dönmez Bandırma’da

Enerji Bakanlığı Müsteşarı Fatih Dönmez, Eti Maden Bandırma İşletme Müdürlüğünde bir dizi gezi ve incelemelerde bulundu. Ziyarette Eti Maden Genel Müdürü Serkan Keleser, Eti Maden Genel Müdür Yardımcısı Özgür Saç ve Petrol İş Sendikası Bandırma Şube Başkanı İsmail Kayan’da hazır bulundu. Keleser ziyarette Eti Maden Genel Müdürlüğü ve Bandırma İşletme Müdürlüğü bünyesinde yapılan bor satışları […]

Enerji Bakanlığı Müsteşarı Fatih Dönmez, Eti Maden Bandırma İşletme Müdürlüğünde bir dizi gezi ve incelemelerde bulundu. Ziyarette Eti Maden Genel Müdürü Serkan Keleser, Eti Maden Genel Müdür Yardımcısı Özgür Saç ve Petrol İş Sendikası Bandırma Şube Başkanı İsmail Kayan’da hazır bulundu. Keleser ziyarette Eti Maden Genel Müdürlüğü ve Bandırma İşletme Müdürlüğü bünyesinde yapılan bor satışları konusunda Müsteşar Fatih Dönmez’i bilgilendirdi.

Dünyada bor pazarındaki paylarının yaklaşık yüzde 57,1 olduğunu açıklayan Keleser, geçen yıl yaklaşık 2 milyon 198 bin 500 tonluk satış yaptıklarını söyledi. 2018 yılında bor pazarındaki hedeflerinin yüzde 59 olduğunu açıklayan Keleser, 2019 yılı hedeflerinin ise yüzde 61 olduğunu dile getirdi. 2017 yılında Eti Maden Bandırma İşletmesinden 350 bin tonluk bir satış yapıldığını açıklayan Keleser, 2018 yılı hedeflerinin 400 bin olduğunu söyledi. Petrol İş Sendikası Bandırma Şube Başkanı İsmail Kayan Müsteşar Ahmet Dönmez’e Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları İşletme Müdürlüğü’ne bağlı sülfürik asit fabrikasına, hammadde olarak kullanılan pirit tedarik eden firmanın satışı tek taraflı olarak durdurduğunu bu konuda Enerji Bakanlığı’nın bu konudaki bir çalışması olup olmadığını sordu.
Müsteşar Dönmez, hammadde olarak kullanılan pirit tedarik eden firmanın satışı tek taraflı olarak durduramayacağını, bu konuda sözleşmenin bulunduğunu, bakanlık olarak konunun takipçisi olduklarını söyledi.

 • Etiketler
 • Yorumla
 • Yorumlar
  • varoş
  • 10 Mart 2018 - 17:58:14
  • Taşorandan ayrilan uzun süre görev yapmiş insanların tazminatları ödenip ödenmediyine baksaydı daha iyi olurdu bunların maaşı düzgün olanlar.Tuzu kuru olanlar böyle emekçilerin haklarıyla ugraşmazlar. ADALET………. ALLAH KUL HAKKIYLA GELMEDER.ANLAYANLARA DUYRULUR…..

Üye Girişi
 • Kullanıcı Adınız
 • Şifreniz