$ DOLAR → Alış: 4,70 / Satış: 4,72
€ EURO → Alış: 5,48 / Satış: 5,50

MUM GİBİ ERİYORSUN SN. MİRZA…!

MUM GİBİ ERİYORSUN SN. MİRZA…!
  • 12.04.2017

Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, sahil bandında dolgu alanlarının büyükşehir belediyesine devri ile birlikte alevlendi ve ‘Gezi ruhu’ ile belediye personelini ve taşeron işçileri ateşleyerek, meydanda şov üstüne şov yaptı.
O gün Mirza’nın ateşlemesiyle Bandırma belediye zabıtası ve yandaşlar ile büyükşehir belediye zabıtası arasında tatsız bir olay yaşanmamış ise bunda Mirza’dan öte her iki belediyenin zabıtası ile sağ duyulu vatandaşların rolü büyük.
Mirza, yaşananları aklamak adına yine her zaman ki gibi ‘büyükşehire devredildiğinden haberim yoktu’, ‘bana belge gösteremediler’ beyanlarında bulunurken, meydanda telefon görüşmesinde verilen ‘’ezik’’ görüntü vatandaşları üzdü.. Oysa önceden büyükşehir belediye başkanı Uğur ile söz konusu görüşmeyi yapsa ya da hemen belediye binası karşısındaki ‘beyaz masa’ da büyükşehir belediyesi temsilcisi veya BASKİ’ ye uğramış olsaydı, yaşananların onda biri bile yaşanmazdı. (Ki, sahildeki dolgu alanlarının büyükşehir belediyesine geçtiği, defterdarlıkla karşılıklı imzaların atıldığı yönünde başta İlk Haber olmak üzere, kentimiz basın ve yayın organlarında birçok haber yayınlandı.)
Çünkü, ortada fındık kabuğunu bile dolduramayan bir ‘sorun’ yaşanıyor! Bunu CHP’li meclis üyeleri de partililer de biliyor, yaşananları izliyor.
Ne diyor Başkan Mirza; “Sayın Edip Uğur’a birilerinin kasten yanlış bilgi verdiğini düşünüyorum.”
“Biz defalarca Büyükşehir ile kavga istemediğimizi söyledik ve bu yönde hareketler ettik. Ancak, yaşadığımız bu son olay tüm Bandırma’lıları üzmüştür. Bildiğiniz gibi, Dolgu alanları Hazineye aitti ve bugüne kadar Bandırma Belediyesi Hazineye ait olan dolgu alanlarını da kullanarak festivali gerçekleştiriyordu.”
30 Mart 2014 yerel seçimlerinden bugüne geçmiş üç yıllık zaman içerisinde bulunduğu her ortamda ve yaşadığı her zorlukta sayısız mazeret üretip, büyükşehiri Bandırma’lılara hedef gösteren Başkan Mirza’nın büyükşehir ve kent nezdinde bir ciddiyeti ve inandırıcılığı kaldı mı?
Yağmur altında İzmir Marşı ile Festival ve stantlar için meydanda basın toplantısı gerçekleştirmeye çalışan Başkan Mirza ama farkında ama değil, şahsını ve belediyemizi tam festivallik yapıyor. Ne belediyemiz ne de Bandırma, bunu hak etmiyor!

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Bandırma AkPartililer olarak soruyoruz eyy Sayın Mirza Belediyeye ait sanat cafe kimin çiftliği? Vahit Ak emekli memur sanat cafeden kaç lira maaş veriyorsunuz sanat cafenin gelir gideri ne kadar? her ay açıklayın bilelim yüzlerce işsiz genç varken neden Vahit Ak sanat cafeye müdür oldu? biz Ak Partililer olarak sanat cafede kahvaltı yapıyoruz parayı ödüyoruz Özel kalem müdürünüz sayın Hakkı Caha her sabah kahvaltı parası veriyormu ? neden en yakın akraban sayın Hakkı Caha’yı özel kalem müdürü yaptın ? sayın Hakı Caha’nın devrettiği Kafkas restorant su borcu parasını kim ödeyecek? kafkas restorantın kaldırım işgaliye parasını kim verecek?su borcu kaldırım işgaliye parası ödendi ise açıklayın? kaldırım işgaliyeler ne zamana kadar sürecek adam 5 metre Sevgi yolunda dükkan kiralıyor 20 metre sokağa gecekondu camekanlı dükkan yapıp vatandaşın yaya kaldırımını işgal ediyor bunu kim önleyecek? eyy Sayın Mirza Barış Manço Kültür Merkezi sinema salonunda seçim öncesi söz verdiğin onlarca projeyi na zaman yapacaksın 3 yıl bitti kaldı 2 yılın

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.