UA-62723351-1
$ DOLAR → Alış: 4,03 / Satış: 4,05
€ EURO → Alış: 4,96 / Satış: 4,98

MİSYON VE VİZYONUMUZU BELİRLEDİK

MİSYON VE VİZYONUMUZU BELİRLEDİK
  • 31.03.2017

Çoğu meslek komitesinde birden fazla listenin yarışacak olması, seçimlere olan ilgiyi daha da arttırıyor.2017 yılında yapılacağı tahmin edilen, Gönen Ticaret Odası seçimleri öncesi, başkan adayları seçim çalışmalarına hız verdi. Gönen Ticaret Odası Başkan Adayı Ali Özer’de, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
Hedeflerinin 7 meslek grubundan 16 meclis üyesi adayıyla seçimi kazanmak olduğunu belirten Ali Özer; “Bizim bu yolda tek amacımız ticaret yapan herkesin yüzünün güldürmek, yöremize zenginlik katmaktır.
Bu yola çıkarken koyduğumuz hedefler kapsamında oluşturduğumuz Misyonumuz; Meslek kuruluşlarımızın menfaatine uygun gelişmesini sağlamak için ortam yaratmaktır.
Ülke ekonomisine katkı sağlamak için hizmet vermek ve üyelerimizin yaptığı işler ile ilgili ülke çapında tanıtımını sağlamaktır. Üyelerimizle devlet arasındaki ilişkileri yürütmektir.
Üyelerimize hizmet sunumunu profesyonel anlamda başaran, odamıza gelen üyeyi en iyi hizmeti sunup hizmetini verdikten sonra üyenin odadan memnun kalmasını sağlayan, sadece rutin bir hizmet veren oda değil her zaman gelişmekte olan çağdaş bir oda vizyonumuzdur” şeklinde konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ