Edincik’te erkek cesedi bulundu

Edincik’te erkek cesedi bulundu

Cumhurbaşkanı Erdoğan Balıkesir’de

Cumhurbaşkanı Erdoğan Balıkesir’de

Yıldırım:kalan 28 günde var gücümüzle çalışacağız

Yıldırım:kalan 28 günde var gücümüzle çalışacağız

Vurulan polis memuru yaşamını yitirdi

Vurulan polis memuru yaşamını yitirdi

Bandırma’da trafik kazası, 1 ölü!

Bandırma’da trafik kazası, 1 ölü!

Mirza: yatırımcılarla görüşüyoruz
Mirza: yatırımcılarla görüşüyoruz

Belediye Başkanı Dursun Mirza Arabistan ve Moritanya’dan gelen yatırımcılara Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu ve Çelebi Bandırma Limanı Genel Müdürü Mehmet Akif Ersoy ile birlikte bölgemizi tanıttı. Bandırma Limanında konuşan Belediye Başkanı Dursun Mirza: “Bandırma coğrafi yapısı bakımından çok özel bir yere sahiptir. Hem tarım ve hayvancılık açısından ülkemizin önde gelen kentlerinden biridir hem de […]

Belediye Başkanı Dursun Mirza Arabistan ve Moritanya’dan gelen yatırımcılara Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu ve Çelebi Bandırma Limanı Genel Müdürü Mehmet Akif Ersoy ile birlikte bölgemizi tanıttı. Bandırma Limanında konuşan Belediye Başkanı Dursun Mirza: “Bandırma coğrafi yapısı bakımından çok özel bir yere sahiptir. Hem tarım ve hayvancılık açısından ülkemizin önde gelen kentlerinden biridir hem de sanayi açısından gelişmiştir. Sanayi açısından hızla da gelişmeye devam etmektedir. Bandırma Belediyesi olarak Bandırma’da çevreye zarar vermeyen sanayinin gelişmesini destekliyoruz”dedi.

-Bandırma gelişiyor
Bandırma çok gelişmiş ve gelişmekte olan bir kent olduğunun altını çizen Mirza “150 bini aşmış nüfusuyla, Marmara bölgesinin 2. büyük limanıyla, Bandırma 17 Eylül Üniversitesiyle, Askeri hava üssüyle, gelişmiş tarımı ve yüksek ticaret potansiyeliyle, yeni yapılan Balıkesir Çanakkale 100 binlik planlarıyla, sanayi ve lojistik kenti olan çok hızlı gelişen yatırıma açık büyük bir kenttir. İstanbul’a 2 saat mesafa de önemli ve büyük kentlere kavşak noktasındadır. Hava, deniz, karayolu taşımacılığı bulunan ender kentlerden biridir. Tarım ürünlerinin, deniz mahsüllerinin üretildiği, tarım makinalarının üretildiği potansiyeli yüksek bir kenttir. Mevcut Organize Sanayimiz tamamen dolmuştur. 2. Organize Sanayi Bölgesi yapımı yakın zamanda başlayacak. Bandırma Belediyesi çok sayıda yatırımcıya yatırım yerleri tahsis ediyor. Onun için ciddi gerçek yatırımcı arkadaşlar Balıkesir ve Bandırma’ya gelince memnun olacaklar. Bizde yatırımcı arkadaşlarla dayanışma içinde olacağız. Aynı zamanda da kontrolör olarak çevreye zarar vermeyecek yatırımların olmasına dikkat edeceğiz”ifadesini kullandı.

 • Etiketler
 • Yorumla
 • Yorumlar
  • Mert
  • 13 Ocak 2018 - 02:26:37
  • Şirinçavuş Misakça bölgesi ne olacak bir açıklama yapın emlakçılar ucuza yer alamaya çalışıyorlar

Üye Girişi
 • Kullanıcı Adınız
 • Şifreniz