$ DOLAR → Alış: 4,75 / Satış: 4,76
€ EURO → Alış: 5,49 / Satış: 5,51

MERHABA DOSTUM(!)

MERHABA DOSTUM(!)
  • 09.08.2017

 

 Birkaç gün önce, uzun zamandır göremediğim bir dostumla karşılaştım, Merhabalaştık, halini hatırını sordum ama dostum pek neşesiz duruyordu, Hayırdır neyin var? Dediğimde, Sorma birader dedi üzgün üzgün.

  Şu bizim burnu büyük aklı küçük MANYAK var ya, Benim oğlum bina okur, Döner döner yine okur tekerlemesinde olduğu gibi, ya da Gerçek KUŞ BEYİNLİ Papağan kuşu gibi aynı şeyleri tekrar tekrar yazarak, laf olsun köşe dolsun ayaklarıyla karışık, birilerine de yine laf dokundurmaya çalışıyor dedi.

 İnsanlara pislik atarak, sataşarak, kendi aşağılık duygularını tatmin edebilmek için İnsanları aşağılamaya çalışan, İnsan ölümünden zevk alan SADİST ruhlu bu pervasız, yazılarında Kendisini Merhamet timsali(!) Matah bir kariyer(!) ve bir iş yeri sahibi Tüccar(!) gibi gösterme havalarına giriyor.

 Aslında hiç de öyle değildir, Beleş sofra düşkünüdür, Egosuna yenik düşmüş, sürekli yaşamdan KÖTÜLÜK alıp, etrafa KİN ve NEFRET saçıyor, işte bu yüzden üzgünüm diye dert yandı dostum.

 Ben, Bırak şu manyağa değmez üzülmeye, İstersen ona İslam’ın şartını Pancarın kartını bir soralım diyerek, dostumu teselli etmeye çalışırken, Dostum sakın ha dedi, Galiba bugünlerde yolsuz kaldı ve böyle bir şey arıyor biri bana yan baksın, hafif dokunsun da soluğu mahkemede alayım, ne kopartırsam kardır diye düşünüyor olabilir, aman ha dedi.

 Eğer o öyle düşünüyorsa biz de onu çok çok haklı çıkaracak oranda kendisine hürmetlerimizi sunarız ki bir daha hiç kimseye sataşmayı aklının ucundan bile geçiremez olgunluğa ulaşır, Sen merak etme ve hiç üzülme diyerek dostumu bir nebze olsun teselli ettim sanırım.

 Ya işte böyle değerli okurlar, kalıbının adamı olmayan, KAŞI BENİ diye sürtünen, Dün pislik attığı yerlere bugün kuyruk sallaya sallaya sokulan, çanak yalayıcı Ahlak yoksunu SAPIK dolu sokaklar, Allah(cc) cümlemizi bu gibi pisliklerin şerrinden korusun.       Esen kalın.

Fikret ÇAĞIN.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.