UA-62723351-1
$ DOLAR → Alış: 4,03 / Satış: 4,05
€ EURO → Alış: 4,96 / Satış: 4,98

LÖSEV TIRI BANDIRMADA AİLELERLE BULUŞTU

LÖSEV TIRI BANDIRMADA AİLELERLE BULUŞTU
  • 21.04.2017

LÖSEV.”Anadolu’ ya Tır Dolusu LÖSEV yardımı” projesi ile Türkiye’nin dört bir yanında ihtiyaç sahibi hastalara yardım ulaştırmak için 21 Nisan’ da bütün gün Nikah salonunun altında ihtiyaç sahipleriyle buluştu.
Bandırma Nikah salonu altında hasta ve aileleri ile bulaşan LÖSEV Yardım Tır’ ı kuru gıda, et ve et ürünleri, giysi, temizlik malzemeleri, oyuncak gibi yüzlerce farklı desteği kayıtlı hasta ve ailelerine sunmaya devam ediyor.
Tır etkinliğinde açıklama yapan LÖSEV Sosyal Hizmetler Sorumlusu Aylin Babaoğlu yaptığı açıklamada; “LÖSEV iyilikler Tır’ ımız bizim Türkiye genelinde 23.000 binin üstünde kayıtlı hastamız var. İyilikler Tır’ ımızla Ankara merkezimizde bağışçılarımızın destekleriyle içerisinde kıyafetten, oyuncağa, temizlik malzemesinden, ev eşyasına kadar çok malzeme bulunuyor. Bu Tır’ ımızla Türkiye genelinde il, il gezerek ailelerimize ulaştırıyoruz. Ailelerimiz gelerek gönüllerince, istediklerince malzemeleri karşılıksız olarak alabilecekler. Bugün Bandırma dayız, yarın Bursa’ da 2 gün boyunca kalacak. Sonrasında Bilecik’e geçerek bu şekilde il, il gezerek ailelere ihtiyaçlarını bu şekilde elden teslim ediyoruz” dedi.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ