Gönen 30 Mayıs’a kitlendi

Gönen 30 Mayıs’a kitlendi

Çömez’e İngiliz Parlamentosundan ödül

Çömez’e İngiliz Parlamentosundan ödül

Patrik kaçak ayin mi yaptı ?

Patrik kaçak ayin mi yaptı ?

Albayraklar’a kötü haber

Albayraklar’a kötü haber

Defalarca yazıldı ama

Defalarca yazıldı ama

LÖSEV TIRI BANDIRMADA AİLELERLE BULUŞTU
LÖSEV TIRI BANDIRMADA AİLELERLE BULUŞTU

LÖSEV.”Anadolu’ ya Tır Dolusu LÖSEV yardımı” projesi ile Türkiye’nin dört bir yanında ihtiyaç sahibi hastalara yardım ulaştırmak için 21 Nisan’ da bütün gün Nikah salonunun altında ihtiyaç sahipleriyle buluştu. Bandırma Nikah salonu altında hasta ve aileleri ile bulaşan LÖSEV Yardım Tır’ ı kuru gıda, et ve et ürünleri, giysi, temizlik malzemeleri, oyuncak gibi yüzlerce farklı […]

LÖSEV.”Anadolu’ ya Tır Dolusu LÖSEV yardımı” projesi ile Türkiye’nin dört bir yanında ihtiyaç sahibi hastalara yardım ulaştırmak için 21 Nisan’ da bütün gün Nikah salonunun altında ihtiyaç sahipleriyle buluştu.
Bandırma Nikah salonu altında hasta ve aileleri ile bulaşan LÖSEV Yardım Tır’ ı kuru gıda, et ve et ürünleri, giysi, temizlik malzemeleri, oyuncak gibi yüzlerce farklı desteği kayıtlı hasta ve ailelerine sunmaya devam ediyor.
Tır etkinliğinde açıklama yapan LÖSEV Sosyal Hizmetler Sorumlusu Aylin Babaoğlu yaptığı açıklamada; “LÖSEV iyilikler Tır’ ımız bizim Türkiye genelinde 23.000 binin üstünde kayıtlı hastamız var. İyilikler Tır’ ımızla Ankara merkezimizde bağışçılarımızın destekleriyle içerisinde kıyafetten, oyuncağa, temizlik malzemesinden, ev eşyasına kadar çok malzeme bulunuyor. Bu Tır’ ımızla Türkiye genelinde il, il gezerek ailelerimize ulaştırıyoruz. Ailelerimiz gelerek gönüllerince, istediklerince malzemeleri karşılıksız olarak alabilecekler. Bugün Bandırma dayız, yarın Bursa’ da 2 gün boyunca kalacak. Sonrasında Bilecik’e geçerek bu şekilde il, il gezerek ailelere ihtiyaçlarını bu şekilde elden teslim ediyoruz” dedi.

 

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz