UA-62723351-1
$ DOLAR → Alış: 3,85 / Satış: 3,87
€ EURO → Alış: 4,52 / Satış: 4,54

KUPALARI İSTANBULA BIRAKMAYALIM

KUPALARI İSTANBULA BIRAKMAYALIM
 • 18.04.2014

aybarsKurulduğu günden bu yana Bandırmada, değil Bandırmada tüm dünyada taraflı tarafsız herkesin takdirini kazanmış bir basketbol takımına sahip memleketin güzel insanlarına sesleniyorum.
14 yıl aradan sonra Türkiye basketbol ligi liderliğini İstanbul dışına taşımış ve lig bitimine 4 hafta kala liderliği garantilemiş olan Banvit Basketbol Kulübüne her zamankinden daha çok sahip çıkmanın zamanıdır şimdi.
1994 yılından bu yana, 2004 senesinde yükseldiği Türkiye 1. Basketbol liginde vermiş olduğu amansız mücadele, sürdürdüğü onurlu yürüyüşüyle, Fair Play ödüllerine layık görülen taraftarı, Bandırma halkı, Bandırmada yaşayan basketbol seyircisiyle, sadece basketbola değil, eğitime de verdiği destekle üzerine düşeni fazlasıyla yapan yöneticileriyle, Balıkesirlinin, Ayvalıklının, Kepsutlunun, İvrindi linin imrenerek şapka çıkarttığı, Avrupa takımlarına diz çöktüren Banvit Basketbol kulübünün bugünkü başarı dolu yürüyüşü, hepimizin eseridir.
Önümüzde ki günlerde oynanacak olan play-off mücadelelerinde, rakip yer zaman ayırt etmeksizin, salonları doldurmak, bu başarılı yolda omuz omuza yürümek, düşünmeksizin destek vermek Bandırmalı olarak, hepimizin boynunun borcudur.
2014 senesinin yaz sezonu, bu şehir için sporda milat olacak, günlerce kutlanacak şampiyonlukların tarihinin kazınacağı unutulmaz günleri bizlerle buluşturacaktır. Bandırmaspor’umuz 1.lig yolunda, Banvit’imiz şampiyonluk yolunda ilerlerken, takım ayırt etmeksizin, 1965 ruhuyla, Bandırma’lı lık duruşuyla cümle aleme Bandırma adını duyurmak için birlik olmalı, kupaları kucaklamalıyız.
Bandırmalı unutmaz;
‘’Bandırma’ lı nın kendinden başka dostu yoktur.’’

ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. adonis86 dedi ki:

  Aybars bey iyi günler yazınızı büyük beğeni ile okudum yazdıklarınıza son kelimesine kadar katılıyorum fakat Banvit klübünün tam adı ( ki fiba ve uleb sitelerindede bu isimle geçer )
  ”Bandırma Banvit basketbol klübü” dür tekrar hayırlı günler

  1. A.Ozar dedi ki:

   Sayın Okuyucu, Bahsetmiş olduğunuz takım adı , Türkiye Basketbol Federasyonu resmi sitesinde takım adı Banvit olarak yer almaktadır. Konuyla ilgili gerektiği takdirde kulup yetkilileriyle de fikir alışverişi yapıp konuya hassasiyet göstereceğimizi bilmenizi isterim.
   Saygılarımla

YORUM YAZ