UA-62723351-1
$ DOLAR → Alış: 4,55 / Satış: 4,57
€ EURO → Alış: 5,34 / Satış: 5,36

Kooperatiften TSK’ya 100 bin TL bağış

Kooperatiften TSK’ya 100 bin TL bağış
  • 11.02.2018

S.S Bandırma Liman Damperli Taşıyıcılar Kooperatifi’nin Olağan Genel Kurulu Şoförler Odası Düğün salonunda yapıldı. Tek liste halinde girilen seçimleri Cevdet Bülbül ve ekibi kazandı. Yönetim Kurulu Saadettin, Erhan Yıldırım, Mehmet Ali Demir ve Engin Kukudaş’tan oluştu. Genel kurulda bu yıl kamu ve özel kuruşlarına yardımda bulunulması için kooperatif bütçesinden 160 bin TL kaynak ayrılmasına karar verildi. 160 bin TL’nin 100 bin TL’si ülkemizin güvenliği için Zeytin Dalı Operasyonu kapsamında sınır ötesinde bulunan Türk Silahlı Kuvvetlerine bağış olarak verilmesine oy birliğiyle karar verildi.

-Askerimize başarılar diliyoruz
Genel kurulda konuşan Bandırma Liman Damperli Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Cevdet Bülbül, “Afrin Bölgesinde vatandaşlarımızın güvenliğine yönelik nükseden tehditlerin sona erdirilmesi amacı ile Türk Silahlı Kuvvetlerimizce gerçekleştirilen “zeytin dalı” operasyonunda, kahraman Mehmetçiğimize kooperatif üyelerimiz adına muvaffakiyetler dilerim” dedi.

-Askerimize canımız feda olsun
Bülbül “Uluslararası hukukun devletimize tanıdığı meşruiyet çerçevesinde gerçekleştirilen bu operasyonun, adının çağrıştırdığı şekilde, bölgemizde barış ve huzurun tesisine mutlak katkı sağlayacağına inancımız tamdır. Bu kapsamda kooperatif olarak Afrin Bölgesi’nde mücadele eden askerlerimizin ihtiyaçlarının giderilmesinde kullanılmak üzere Türk Silahlı Kuvvetlerine 100 bin TL bağışta bulunulmasına karar verdik. Ülkemizi iç ve dış düşmanlardan koruyan Mehmetçiklerimize canımız vefa olsun”şeklinde konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ