UA-62723351-1
$ DOLAR → Alış: 3,93 / Satış: 3,95
€ EURO → Alış: 4,83 / Satış: 4,85

Kılkışlı: siyaset gündemimde yok

Kılkışlı: siyaset gündemimde yok
  • 20.02.2018

Bandırma Ticaret Odası Başkanı Mehmet Kılkışlı, gazetecilere yaptığı açıklamada, her seçim döneminde isminin bazı partilerle anıldığını ancak hiçbir zaman aktif siyasetin içerinde yer almadığını ve almayacağını söyledi. Siyasetin herkesin yapabileceği bir kulvar olmadığının altını çizen Kılkışlı, “Mizaç olarak siyaset yapacak bir yapıya sahip değilim. Bundan dolayı aktif siyasetin içerisinde hiçbir zaman yer almadım. Bundan sonrada yer almayı düşünmüyorum” dedi.

-Kulüp başkanlığı düşünmüyorum
8 yıllık görev süreleri boyunca Bandırmaspor’u futbolda marka yaptıklarının altını çizen Kılkışlı, “Bundan sonraki süreçte Bandırmaspor’a tekrar başkan olmak gibi düşüncem yok. Zaman zaman toplumun değişik kesimlerinden tekrar kulüp başkanı olmam konusunda taleplerin olduğu doğrudur. Mevcut kulüp başkanımız Hasan Çakmak sevdiğim ve her zaman destek verdiğim değerli bir arkadaşımdır. Kendisi ve ekibi imkanları doğrultusunda özverili bir şekilde çalışmaya devam ediyorlar. Bu çalışmalarından dolayı kendilerini ayrıca kutluyorum ”şeklinde konuştu.

-Gelir kaynakları arttırılmalı
Diğer spor kulüplerinde olduğu gibi Bandırmaspor ’unda sabit gelir kaynakları konusunda sıkıntılar yaşadığını dile getiren Kılkışlı “Kulüp yönetimi ve yerel yönetimin gelir kaynaklarının artırılmasına yönelik çalışmalarını ise takdirle karşılıyoruz. Ancak bugün itibariyle mevcut gelir kaynakları daha da ilerlere taşınması gerekiyor. Futbolun ekonomik sektör olarak değerlendirildiği günümüzde yerel yönetimin Bandırmaspor üzerindeki desteğini çekmesi halinde elbette kulüp ciddi ekonomik sıkıntılar yaşaması söz konusu olacaktır” ifadesini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ