UA-62723351-1
$ DOLAR → Alış: 3,93 / Satış: 3,95
€ EURO → Alış: 4,83 / Satış: 4,85

Kılkışlı: ihracatı arttırmalıyız

Kılkışlı: ihracatı arttırmalıyız
  • 21.08.2017

Bandırma Ticaret Odası Başkanı Mehmet Kılkışlı, ilçe ekonomisinin gelişmiş şehirler arasında daha yukarılara çıkabilmesinin yolunun yeni yatırımlar ve ihracatı arttırmaktan geçtiğini söyledi.

Dünyada üretim ve tüketim trendleriyle tüketicinin algı ve beklentilerinin çok hızlı değiştiğinin altını çizen Kılkışlı “Bandırma ekonomisi gelişmiş şehirler arasında daha yukarılara çıkabilmesi için tüketicilerin beklentilerine cevap verecek yatırımların Bandırma ve çevresine yapılmasından geçmektedir ” dedi.

-Gelişmişlikte kent kültürü önemli

Dünyada ve ülkemizde üretim ve tüketim trendlerinin çok hızlı değiştiğine dikkat çeken Kılkışlı, “Zaman zaman küresel ve ulusal pazarlarda daralmalar yaşanabiliyor. Bunun için ülkemiz ve Bandırmalı iş adamları olarak sürekli yeni pazar arayışları içerisinde olmalıyız. Bandırma merkezli 3 firmamız ulusal pazarda işlem görmektedir. Bandırma’nın ülkemizin daha da önemli şehirlerinden biri olmasının bir yolu da  ulusal pazarda işlem gören şirket sayısının arttırılması ve kent kültürünün ortaya çıkarılmasından geçmektedir.Bu konuda toplumun tüm kesimlerine önemli görevler düştüğünü düşünüyorum” ifadesini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ