Banvit yarı final için sahada

Banvit yarı final için sahada

Çok yiyenler acil’lik oluyor

Çok yiyenler acil’lik oluyor

CHP milletvekili adaylarını tanıttı

CHP milletvekili adaylarını tanıttı

Ruhsatsız silah operasyonu

Ruhsatsız silah operasyonu

ORUÇ İBADETİ

ORUÇ İBADETİ

Kendi verdiği ruhsattan haberi yok
">
  Kendi verdiği ruhsattan haberi yok

  Erdek’te Ticaret Odası seçimlerinin sona ermesine rağmen belediyenin muhaliflere yönelik uyguladığı mobbingi bitmedi. Erdek Belediye Başkanı Hüseyin Sarı’nın 4 Nisan 2018 tarihinde yapılan seçimlerde aday olan eşi Faika Özlem Sarı’yı desteklemedikleri ve rakip oldukları gerekçesiyle ulusal market zincirlerinden olan ŞOK ve BİM’in ilçede bulunan şubelerine 3 bin 500 TL idari para cezası kestiği öğrenildi. Bununla […]

  Erdek’te Ticaret Odası seçimlerinin sona ermesine rağmen belediyenin muhaliflere yönelik uyguladığı mobbingi bitmedi. Erdek Belediye Başkanı Hüseyin Sarı’nın 4 Nisan 2018 tarihinde yapılan seçimlerde aday olan eşi Faika Özlem Sarı’yı desteklemedikleri ve rakip oldukları gerekçesiyle ulusal market zincirlerinden olan ŞOK ve BİM’in ilçede bulunan şubelerine 3 bin 500 TL idari para cezası kestiği öğrenildi. Bununla yetinmeyen Sarı son olarak ŞOK marketin ilçedeki şubesini mühürledi. ŞOK marketin bulunduğu binanın sahibi olan Orhan Narin’in ise Ceyhun Mırız’ın listesinden meclis üyesi adayı olması dikkat çekiyor.

  -Tadilat projesini mimar eşi çizmiş
  ŞOK marketin işyeri açma ve çalışma ruhsatının Kasım 2016 yılında Erdek Belediye Başkanlığı tarafından verildiği öğrenilirken Erdek Ticaret Odası’nın 4 Nisan 2018 tarihinde yapılan seçimlerinden sonra belediyenin işyeri ruhsatının mevzuatı uygun olmadığını gerekçe göstererek mühürlemesi kafaları karıştırdı. ŞOK marketin işyerine havalandırma yapılmasıyla ilgili tadilat projesinin Erdek Belediye Başkanı Hüseyin Sarı’nın mimar olan eşi Faika Özlem Sarı tarafından çizilmesi ise dikkat çekiyor.

  • Etiketler
  • Yorumla
  Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz