Gönen 30 Mayıs’a kitlendi

Gönen 30 Mayıs’a kitlendi

Çömez’e İngiliz Parlamentosundan ödül

Çömez’e İngiliz Parlamentosundan ödül

Patrik kaçak ayin mi yaptı ?

Patrik kaçak ayin mi yaptı ?

Albayraklar’a kötü haber

Albayraklar’a kötü haber

Defalarca yazıldı ama

Defalarca yazıldı ama

Kayan’dan ROK’a sert tepki
Kayan’dan ROK’a sert tepki

Petrol İş Sendikası Bandırma Şube Başkanı İsmail Kayan, Rasim Ozan Kütahyalı´nın Boşnaklar için ahlakı sınırları aşan benzetmesini şiddetle kınadıklarını söyledi. Kayan, Rasim Ozan Kütahyalı’nın Boşnakları rencide eden benzetmesi, hakaret ve saygısızlık boyutunu aşan sözlerinin Beyaz TV´ye hiç yakışmayan büyük bir hata olduğunun altını çizdi. Kayan “Rasim Ozan Kütahyalı’nın bu sözleri ve benzetmeler ile dikkatleri üzerine […]

Petrol İş Sendikası Bandırma Şube Başkanı İsmail Kayan, Rasim Ozan Kütahyalı´nın Boşnaklar için ahlakı sınırları aşan benzetmesini şiddetle kınadıklarını söyledi.
Kayan, Rasim Ozan Kütahyalı’nın Boşnakları rencide eden benzetmesi, hakaret ve saygısızlık boyutunu aşan sözlerinin Beyaz TV´ye hiç yakışmayan büyük bir hata olduğunun altını çizdi. Kayan “Rasim Ozan Kütahyalı’nın bu sözleri ve benzetmeler ile dikkatleri üzerine çekmek reyting artışı gibi düşüncesi var ise bu saygısızlıktan öte tamamen ahlak dışı bir tutumdur. Kütahyalı’nın sarf ettiği bu sözler, kelimenin tam anlamıyla, belden aşağı, terbiyesizce, dini ve milli geleneklerimize uymayan sözcükler olmasının yanında, aynı zamanda ırkçı, aşağılayıcı, küçümseyici, tahrik edici, nefret ve hakaret içerikli sözlerdir. Petrol İş Sendikası Bandırma Şube Başkanlığı olarak kendisini bu davranışından dolayı kınarken, birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyulan şu günlerde herkesi sağ duyulu davranmaya davet ediyoruz” ifadesini kullandı.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz