Edincik’te erkek cesedi bulundu

Edincik’te erkek cesedi bulundu

Cumhurbaşkanı Erdoğan Balıkesir’de

Cumhurbaşkanı Erdoğan Balıkesir’de

Yıldırım:kalan 28 günde var gücümüzle çalışacağız

Yıldırım:kalan 28 günde var gücümüzle çalışacağız

Vurulan polis memuru yaşamını yitirdi

Vurulan polis memuru yaşamını yitirdi

Bandırma’da trafik kazası, 1 ölü!

Bandırma’da trafik kazası, 1 ölü!

İşte asil Türk milleti budur!
 • FikretÇAĞIN
  • Fikret ÇAĞIN
  • sosfikret@hotmail.com
  • 28 Ocak 2018 - 14:18:50

25 Ocak 2018 Akşam haberlerinde Kilis’teki bir camiye sınır ötesinden atılan bir roket isabet ettiği bildiriliyordu.

Şanlı Ordumuz, Sınırlarımızın ve bölgenin güvenliği için Suriye topraklarında yuvalanan IŞİD- DEAŞ- YPG- PKK gibi isimlerle anılan ŞER odaklı EŞKIYA bozuntusu teröristleri yok etmek ve Bölgede Güvenliği, Barışı, Huzuru tesis etmek için ZEYTİN DALI isimli barış harekatını başlattıktan sonra bozguna uğrayan bu pislikler “Şaşkın ördek suya tersinden dalar” misali yine Masum İnsanlara saldırmak bebekleri öldürmek gibi eskiden uyguladıkları kalleşçe hareketlerde bulunmaya başladılar.

Hatay civarına, Reyhanlı’ya ve Kilis’e birkaç kez oldu roket atıyor bu şerefsizler, Son attıkları roket Kilis’te bir caminin kubbesini delip Namaz kılan İnsanların üzerine enkazla birlikte düştü iki kişinin ölümüne on bir kişinin de yaralanmasına neden oldu.

Bu haberle Öfkemiz artmış, kan beynimize hücum etmişken, ikinci bir haberle epeyce rahatladık, dahası çok duygulandık ve gururlandık, “İŞTE BUDUR ASİL TÜRK MİLLETİ” göğsümüzü kabartan gözlerimizi yaşartan bu güzel Milletle ne kadar öğünsek azdır dedik.

TÜRK MİLLETİNİN Vatanı söz konusu olduğunda, Yaşlısı genci ile, Kadını Erkeği ile nasıl tek yumruk olup savaşlarda destanlar yazmışlarsa, bugün de Kara Fatmaların, Nene hatunların torunları Kilis’li kahraman kadınlarımız, kızlarımız.

Kentlerine roketler düşmesine hiç aldırış etmeden, bütün gece uyumadan sabahlara kadar çalışıp, sınır ötesindeki askerlerimize, Çörekler, Börekler, İçli Köfteler. Kurabiyeler, Sarmalar, Dolmalar, Çeşitli Tatlılar ve Tuzlular, Türk mutfağından aklınıza ne gelirse itinayla hazırlayıp cepheye göndermek üzere tepsileri streç filmlere sararak paketler yapmışlar.

Böyle Kadınıyla Erkeğiyle Asker doğmuş, canı Vatanına feda bir Millet var mı Dünyada, TÜRK Milletinden başka?

Haberi derleyen muhabirin uzattığı mikrofona konuşan nişanlı bir kızımız Nişanlım cephede bu ikramlarımızı Askerlerimizin hepsi yesin Nişanlım yemiş gibi sevinirim derken yüzünde en küçük bir hüzün ve karamsarlık yoktu tam tersi nişanlısının cephede oluşundan gurur duyuyordu, gözlerinin içi gülüyordu, Vatanım için Ölürse ŞEHİT kalırsa GAZİ hanımı olurum diyordu, İşte buydu TÜRK evladı ve TÜRK MİLLETİ.

Dünya yansa hasırım yanmaz diyen, Kendi kişisel çıkarlarının peşinde koşturup Ülke sorunlarına duyarsız kalan, Vatan ve İnsan sevgisinden yoksun bir takım parazitler de bu kadınlarımızın davranışlarından umarım ders alırlar.

Esen kalın…
26 Ocak 2018

 

 • Etiketler
 • Yorumla
Üye Girişi
 • Kullanıcı Adınız
 • Şifreniz