$ DOLAR → Alış: 4,70 / Satış: 4,72
€ EURO → Alış: 5,48 / Satış: 5,50

“İslami değil” sadece, TERÖR!

“İslami değil” sadece, TERÖR!
  • 04.10.2017

1 Ekim 2017 Pazar günü akşamı, Amerika LAS- VEGAS’ ta geniş bir meydana Konser izlemeye gelen çok yoğun bir kalabalığa, bir TERÖRİST tarafından, Ağır silahlarla bir saldırı yapıldı, yüksek bir binadan yapılan bu saldırı uzun süre fark edilemediğinden hasar büyük oldu, 59 ölü 527 yaralı.
Son kurşunu da kendine sıkan bu TERÖRİST’İN ağabeyi, Kardeşimin hiç bir DİN’İ ve SİYASİ bağlantısı yoktu derken bir AMERİKA ezberini bozuyordu. (Yani Terörist, tam bir Amerika’lıydı)
11 Eylül 2001 de Amerika’da ikiz kulelere ve Pentagona yapılan o en korkunç saldırıyı, El- Kaide TERÖR örgütüne bağlarken “İSLAMİ TERÖR” deyip Amerika’da bulunan Müslümanlara ambargo savaşı başlatılmıştı.
Halbuki, Dünyanın hemen her yerinde olduğu gibi, Amerika’da, Fransa’da, Bilhassa Ortadoğu’da ve Türkiye’de de bu TERÖR BELASI zaman zaman devam ediyordu.
Son birkaç yıl içinde Ülkemizde meydana gelen TERÖR olayları, hiç de küçümsenecek gibi değildi, Ankara’da Gar binasının önündeki kalabalığa yapılan bombalı saldırıda 103 can kaybı yaşandı, Kızılay’daki saldırılar, onlarca ölü ve yüzlerce yaralı, “15 Kasım 2003- İstanbul şişli’de bulunan SİNEGOG’a bombalı saldırı, 25 kişi hayatını kaybetti 262 kişi yaralı”. “20 Kasım 2003- İstanbul, HCSB Bank’a ve İngilizlere yönelik bombalı saldırıda 11 kişi öldü 24 otomobil yandı, aynı saatlerde İngiliz Başkonsolosluğuna BOMBA yüklü araçla saldırı, 51 kişi öldü, 700 den fazla yaralı”.
“27 Temmuz 2008- İstanbul Güngören’de peş peşe iki bomba patladı 18 ölü 154 yaralı” 12 Ocak 2016- İstanbul, Sultan Ahmet’te de SURİYE’li canlı bomba patladı, 12 kişi öldü 16 kişi yaralandı”. 19 Mart 2016- Taksim patlaması, 5 ölü 37 yaralı”. 1-1- 2017 İstanbul Ortaköy- REİNA gece kulübünde meydana gelen silahlı saldırıda 39 kişi öldü, 65 yaralı”.
Orta doğuyu çıkarları için “TERÖRE destek vererek” karıştıran, AMERİKA’lılar, Bu vahşetleri meydana getiren bu caniler Müslüman mı da bunları İSLAMİ TERÖR diye nitelersiniz?.
Terörün Din’i, İman’ı olmaz.
İmansız ve İnançsızdır.
Cinsi cibilliyeti olmaz.
Cibilliyetsizdir.
Haysiyeti ve Şerefi olmaz .
Şerfsizdir.
Bu pislikleri İSLAM’la bir anıp İSLAM’I suçlama algısı yaratmaya çalışmaktan vazgeçin ve dönüp aynaya bir bakın, orada son katliamı yapanın öz be öz Amerikalı olduğunu göreceksiniz.
İSLAM, Bir insanı öldürmek, bütün insanlığı öldürmek gibidir ve bir İnsanı yaşatmak bütün İnsanlığı yaşatmak gibi değerlidir der, O nedenle İslam’da insan öldürmek yoktur.
Ancak, ekseri TERÖRİSTLER Müslüman bilinen Ülkelerden çıkıyor derseniz, o Ülkeler uzun zaman önce Müslüman’dı, zaman içinde Din den, İlimden, Bilimden uzaklaştırıldılar, özellikle Orta doğuda, Ülke Liderleri Kaşanelerde Saraylarda oturup altın Klozetlere ederken, halklarını yokluğa mahkum edip kendilerine bağımlı kılarak baskıyla saltanatlarına uzun yıllar devam etmeyi tercih ediyorlar.
Din’den kopmuş, açlıkla mücadeleden yorgun düşmüş, uyuşturucuya alıştırılmış garibanların bir kısmı çıkış yolunu belki de Terörde buluyor ve gözü kapalı ölüme gidiyor, dinini iyi bilen kimse karıncayı bile incitmez, her şeye rağmen geçmiş olsun AMERİKA.
O başınıza gelen felaket, İSLAMİ TERÖR değil sadece TERÖR. Esen kalın…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.