$ DOLAR → Alış: 4,75 / Satış: 4,77
€ EURO → Alış: 5,49 / Satış: 5,52

“İş değil zulüm üretiyorlar”

“İş değil zulüm üretiyorlar”
 • 08.05.2013

ak parti tepki

AK Parti Bandırma İlçe Başkanı Eşref Kasapoğlu, plan ve projeye dayanmadan yapılan parke taş ve kavşak düzenlemelerinden dolayı son günlerde Ordu Caddesi üzerindeki maddi hasarlı trafik kazalarının sayısında artışlar olduğunu söyledi.

Bu tür çalışmaların trafik akışını ve yaşamı kolaylaştırmak için yapıldığını dile getiren Kasapoğlu “Ancak yerel yönetim tarafından hiçbir plana dayanmadan yapılan kavşak çalışması vatandaşlarımıza adeta zulüm olmuştur. Belediye bu çalışmasıyla hizmet değil zulüm üretmiştir. Belediyecilik anlayışı, vatandaşın önünü açmayı gerektirir, tıkamayı değil. Hiç bir belediye yeşil alanı bozup yol yapmaz, bu sadece bizim belediyeye mahsus bir şeydir. Yapılan çalışmalar trafiği rahatlatacağına iyice sıkıştırmıştır. Yollar daraltılmış ve kavşak çıkışları ve dönelleri araçların rahat hareketini engelliyor. Bu durum Ordu Caddesinde, Paşabayır’da ve Havacılar Sitesi önü içinde böyle” dedi.

Bandırma Belediye Başkanı Sedat Pekel’ın toplu nutuk atmaktan başka bir iş yapmadığını ileri süren Kasapoğlu “Kendisinin yaptığı tek şey partilileri ile yaptığı toplantılarda kürsüden nutuk atmak, Bandırma hakkında tozpembe tablolar sunmaktır. Kelime oyunlarının arkasına sığınarak gerçekleri örten Pekel’e halkımız yerel seçimlerde gereken cevabı verecektir” diye tepki gösterdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. osman dedi ki:

  Belediye birşey yapmasa bu seferde hiç bir hizmet verilmiyor diye veryansın edersiniz. Yemyeşil meydanı taş yığınına cevirdiginizi ne çabuk unuttunuz.

 2. Ahmet ALP dedi ki:

  Seni Cumhuriyet Halk Partisi’nden Belediye Meclis Üyesi yaptıklarında öyle demiyordun ama Eşref Bey!

 3. onur dedi ki:

  osman arkadaşımda doğru söylemiş halk cevabı vermeye başladı ama size 🙂

 4. onur dedi ki:

  ayrıca haticeye neticeye bakalım 🙂

 5. OKAN dedi ki:

  chp belediyesi nerede sorun çözmüşte bandırmada çözecek birde anket yapmışlar her kez çalışmalardan memnunmuş masala bak

 6. wait dedi ki:

  evet madem öyle cumhuriyet meydanındaki ağaçları kim kesti konuş bakalım işiniz gücünüz ok atmak

 7. tc xxxl dedi ki:

  hiç parti ile ilişkisi olmayan biri bu beyefendinin söylediklerini okusa ne düşünür diye merakımı uyandırdı.
  pekiyi sizin partiniz yaptıkları işleri akşam herkes yattığında başlayıp sabah namazınamı yetiştiriyorlardı çok merak ediyorum.
  sizler insana zulümü yaşatmadınızmı limandan gelenleri otogara göndermedinizmi,bu ne işti nede zaman isteyen bir bir durumdu ama bandırmanın o dönem başında bulunan kişi halka zulüm ederken nerelerdeydiniz.bu iktidar belki birşeyler yapmıyor ama halkada sizin dediğiniz oranda zulüm çektirmiyor.
  bandırma halkı ile alay ediyormuşsunuz gibime geliyor,bandırmalı sizin partinizin yaptığı zulmü beğenmediği için sizi o makamdan attı.siz elinizde güç varken bandırmalı bu bildiği halde sizi seçmeyip kendisine hizmet etmeyecek bir partiyi bilerek seçti,bu partinin gerçekten insanı düşündüğünü bildiği için seçti,sizin parti insanları her alanda istismar etmesine dayanamadığı için chp yi seçti.
  komediye bakın maddi hasarlı trafik kazaları oluyor,trafik kazaları sizin yaptığınız yollardada oluyor hem maddi hemde canından oluyorlar,ama siz bunada bir kılıf bulursunuz takdiri ilahi dersiniz.
  artık siyaseti bu boyutların üzerine taşıyında bandırmalı sizi seçmesi için sebepler söyleyin ama sakın daha öncekiler gibi yalan olmasın.

 8. hayri dedi ki:

  HAKİKATEN SON 4 YILDA BU BELEDİYE BANDIRMADA NE İŞ YAPTI. HANGİ PROJEYİ BAŞLATTI BİLEN VARSA LÜTFEN SÖYLESİN. BİR PAZAR YERİNİ BİLE CEK CAK LI LAFLARLA GEÇİŞTİRDİLER. AMA BUNDAN ÖNCEKİLERİN BAŞLATIIĞI İŞLERİ BÜYÜK BİR KEYİFLE AÇTILAR ÜSTELİK KARŞI ÇIKMALARINA RAĞMEN SAHİPLENDİLER,BELEDİYE BİNASI, AVM, OTOGAR, GALERİCİLER SİTESİ,GRAND ASYA OTEL GİBİ, DOĞALGAZ,VE ÖTEKİ İŞLERİ SAYMAKLA BİTMEZ..SAHİ BUNLAR NE YAPTI ÇOK GÜZEL LAF YAPARLAR ABİLERİ GİBİ.. UNUTTUM SAHİLE NE İDÜĞÜ BELİRSİZ BİRKAÇ HEYKEL DİKTİLER SANAT ADINA MI?

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.