$ DOLAR → Alış: 4,75 / Satış: 4,77
€ EURO → Alış: 5,49 / Satış: 5,52

İş birliği protokolü imzalandı

İş birliği protokolü imzalandı
  • 06.01.2014

AW000717

Erdek İlçe Kaymakamlığı İlçe Denetimli Serbestlik Müdürlüğü arasında Kamuya yararlı işte ücretsiz çalıştırılmaya Yönelik İşbirliği Protokolü imzalandı.

Erdek İlçe Kaymakamlığında gerçekleşen imza törenine Erdek İlçe Kaymakamı İsmail Kaygısız, Denetimli Serbestlik Müdürü Bülent Demirel arasında imzalandı.

İmzalanan protokolle denetimli serbestlik kapsamında kamuya yararlı bir işte ücretsiz olarak çalışma yükümlüğü verilen hükümlülerin Erdek İlçe Kaymakamlığı ve kaymakamlığa bağlı kamu kurum ve kuruluşlarında çalıştırılmasına yönelik iş birliği hedefleniyor.

Erdek Denetimli Serbestlik Müdürü Bülent Demirel “Denetimli serbestlik kapsamındaki hükümlülerin Erdek İlçe Kaymakamlığına bağlı tüm kamu kurum ve kuruluşlarında kamuya yararlı bir işte ücretsiz olarak çalıştırılması amacıyla imzalanan protokolde, yükümlünün hayatını bir plan ve programa koyması,kurallara uyma becerisinin arttırılması,çalışma disiplinin kazandırılması, topluma verilen zararın ödenmesi,ekonomiye katkı sağlanması,toplumla bütünleşmesi esas alınmıştır” dedi.

Erdek İlçe Kaymakamı İsmail Kaygısız’da açıklamasında şunları söyledi “ Kaymakamlık olarak toplumun huzurunu ve güvenliğini tesis edecek her türlü çalışmanın arkasındayız.Denetimli Serbestlik sistemini her kurumun desteklemesi gerekir”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.