Gönen 30 Mayıs’a kitlendi

Gönen 30 Mayıs’a kitlendi

Çömez’e İngiliz Parlamentosundan ödül

Çömez’e İngiliz Parlamentosundan ödül

Patrik kaçak ayin mi yaptı ?

Patrik kaçak ayin mi yaptı ?

Albayraklar’a kötü haber

Albayraklar’a kötü haber

Defalarca yazıldı ama

Defalarca yazıldı ama

İMKB Lisesi’nde AB Projeleri sertifika töreni
İMKB Lisesi’nde AB Projeleri sertifika töreni

Bandırma İMKB Lisesinin Avrupa Birliği tarafından desteklenen “Açık kaynaklı özgür yazılımlar ile nitelikli istihdama yönelik AB staj” projesi sertifika tören okul toplantı salonunda yapıldı. Sertifika törenine Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kılıçgil, Gönen Ticaret Odası Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Fahri Gürcan, Edincik Akşemşeddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür Kürşat Doğan, Bandırma […]

Bandırma İMKB Lisesinin Avrupa Birliği tarafından desteklenen “Açık kaynaklı özgür yazılımlar ile nitelikli istihdama yönelik AB staj” projesi sertifika tören okul toplantı salonunda yapıldı. Sertifika törenine Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kılıçgil, Gönen Ticaret Odası Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Fahri Gürcan, Edincik Akşemşeddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür Kürşat Doğan, Bandırma İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Selahattin Alkış katıldı.

-46 bin 288 avroluk proje
Sertifika töreninde konuşan Bandırma İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Selahattin Alkış “Açık kaynaklı özgür yazılımlar ile nitelikli istihdama yönelik AB staj” projesinin AB’den 46 bin 288 avro destek aldığını söyledi. Alkış, projeyle birlikte teorik eğitimlerini eğitim gördükleri okulda alan öğrencilerin yurt dışında staj yaparak Avrupa’daki açık kaynaklı özgür yazılımlar ile ilgili uygulamaları yerinde inceleme imkanı bulduklarını dile getirdi. Proje kapsamında okul bünyesinde 9 öğrenci 1 refakatçı ve 1 yöneticinin 1-15 Nisan 2017 tarihleri arasında Macaristan’a gittiğini anımsatan Alkış, projenin paydaşlarının Gönen Ticaret Odası Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Ankara Yenimahalle Ahievran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olduğunu sözlerine ekledi. Törende konuşan Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kılıçgil, hedeflerinin Bandırma’yı eğitimde marka şehir yapmak olduğunu söyledi.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz