$ DOLAR → Alış: 4,71 / Satış: 4,73
€ EURO → Alış: 5,46 / Satış: 5,48

İmkânsızlıklara rağmen başarıyı yakaladılar

İmkânsızlıklara rağmen başarıyı yakaladılar
  • 20.03.2015

marmara adalar şampiyon

Marmara Adası Belediye Başkanı Süleyman Aksoy, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Balıkesir genelinde düzenlenen futsal futbol liginde Balıkesir 2’incisi olan Marmara Adası Çok Programlı Anadolu Lisesi takımını makamında kabul etti.
Öğrencileri elde etmiş olduğu başarılardan dolayı kutlayan Aksoy “Marmara Adası merkezinde hiçbir spor sahası bulunmamasına rağmen imkanlarımız doğrultusunda gençlerimizin elinden tutmaya çalıştık. Onlarda bizim desteklerimizi boşa çıkarmadılar. Liselerarası Genç Erkekler Futsal müsabakalarında Balıkesir’de 58 takım arasında rakiplerini yenerek Balıkesir 2’incisi olarak bizleri onore ettiler” dedi.
Önümüzdeki günlerde Edirne’de yapılacak olan Türkiye grup elemelerinde de Marmara Adası Çok Programlı Anadolu Lisesi takımının önemli başarılara imza atacağını dile getiren Aksoy “ Yerel yönetim olarak her zaman her şartta onların arkasındayız. İlerleyen dönemlerde projelerimizi hayata geçirerek onlara daha iyi şartlarda çalışma fırsatları yaratacağımızdan şüpheleri olmasın.Gençlerimizin başarılarını yürekten kutluyorum ve bu başarılarının artarak devam etmesini diliyorum.”şeklinde konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Mustafa Cetinyol dedi ki:

    Basarilarinizin devamini dilerim.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.