Banvit yarı final için sahada

Banvit yarı final için sahada

Çok yiyenler acil’lik oluyor

Çok yiyenler acil’lik oluyor

CHP milletvekili adaylarını tanıttı

CHP milletvekili adaylarını tanıttı

Ruhsatsız silah operasyonu

Ruhsatsız silah operasyonu

ORUÇ İBADETİ

ORUÇ İBADETİ

İlgin ’den yaftalamalara cevap
">
  İlgin ’den yaftalamalara cevap

  Bandırma Ticaret Odası Turuncu Grup Başkan Adayı Gürkan İlgin, gazetecilere yaptığı yazılı basın açıklamasında, seçim sonuçları üzerinden bazı basın kuruluşları tarafından ilginç tespitler ve yaftalamalar yapıldığının altını çizdi. -Bu birleşik bağımsızlar hareketidir İlgin “İlk basın açıklamamız ile aday olduğumuzda dediğimiz gibi 1dik, 2 olduk, 4’e çıktık, 8 gruba oradan 10’a derken çığ gibi büyüyerek 18 […]

  Bandırma Ticaret Odası Turuncu Grup Başkan Adayı Gürkan İlgin, gazetecilere yaptığı yazılı basın açıklamasında, seçim sonuçları üzerinden bazı basın kuruluşları tarafından ilginç tespitler ve yaftalamalar yapıldığının altını çizdi.

  -Bu birleşik bağımsızlar hareketidir
  İlgin “İlk basın açıklamamız ile aday olduğumuzda dediğimiz gibi 1dik, 2 olduk, 4’e çıktık, 8 gruba oradan 10’a derken çığ gibi büyüyerek 18 grupta adaylarımız ile hazır hale geldik. Bir bağımsızlar hareketi olarak başlayan, sonrasında birleşerek tamamlanan bir sürecin sonucu taşın altına elini sokmaktan çekinmeyen bir ekip oluşturduk. Adını da Birleşik Bağımsızlar Hareketi koyduk” dedi.

  -Siyaset üstü bir ekibiz
  Bu süreçte, tamamen bağımsız bir anlayış ile siyaset üstü bir ekip ortaya çıktığını vurgulayan İlgin “Hiçbir siyasi kimlikle anılmamak için hiçbir siyasi aktör ziyaret edilmemiş, kimsenin aleni ya da gizli desteği istenmemiştir. Grubumuz tarafından hiçbir siyasi parti lideri, milletvekili, belediye başkanı ve ilçe başkanı ile birlikte çekilmiş tek bir kare tarafımızdan propaganda malzemesi olarak kullanılmamış, basına servis edilmemiştir” ifadesini kullandı.

  -Hiçbir parti ile bağımız yok
  Turuncu grubun ülkemiz siyasi ikliminin neredeyse tüm öğelerini barındırdığını dile getiren İlgin devamında şunları söyledi “Hiçbir parti ile siyasi bağımız bulunmamaktadır. Bu süreçte hiçbir cemaat veya derneğin kurumsal desteği görülmemiştir. Seçim çalışmaları süresince Aksakal’da 24.sü yapılan Mahalle Hayrı esnasında Cumhuriyet Halk Partili Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza ve ekibi ile, Adalet ve Kalkınma Partili Milletvekili Sema Kırcı ve İlçe Başkanı Alp Bostancı ile birer fotoğraf karesi basın tarafından alınmıştır” dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla
  Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz