UA-62723351-1
$ DOLAR → Alış: 4,03 / Satış: 4,05
€ EURO → Alış: 4,96 / Satış: 4,98

Hoş geldin, imparator…!!

Hoş geldin, imparator…!!
  • 07.02.2018

“Öykü”
Akşam üzeri tıraş olmak için Yasin kardeşimin Berber dükkanına gittim. Koltuğa oturur oturmaz, orada sıra bekleyen Bandırmaspor’un maçlarında tribünde devamlı gördüğüm gençlerden biri, “Hacı abi Bandırmaspor imparator ile anlaşmış hayırlı olsun” dedi. Bende duymadım kardeşim, deyince “emin kaynaklardan duydum iş bitti” dedi, Bende “Hayırlı Olsun Yönetimin bir bildiği vardır. “Abi nasıl oluyor? Bandırmaspor Kongresinde Konuşan Başkan, İsmail hoca konusunda hatalıydık demedi mi? Bandırmaspor’un 1. Lig ten 2. Lige düşmesinde ve Bandırmaspor’un borç batağına girmesinin Tek sorumlusunun imparator olduğu kürsüden söylenmedi mi?

1.lig te yapılan yanlış büyük maliyetli yabancı transferlerin sorumlusu yine onun olduğu anlatılıp gazetelerde yazılıp çizilmedi mi?.
Bandırmaspor’umuzu 2. Lig ten 1.lige çıkaran dürüst, karakterli ve alın teri ile savaşan futbolcularımızı o göndermedi mi?
Abi onların AHI var Ve ahları da tutar.
Yönetim İmparator hazretlerinin yolladıktan sonra nerde ise LOKMA döktürecekti.
Bu 360 derece dönüşü anlamakta güçlük çekiyorum.

Mustafa hocanın tüyeceği belli idi, Niğde maçı sonrası ne dedi? Transferleri ben değil Yönetim yaptı. Sanki sezon başı transferleri ben yaptım. Mustafa Hoca, Tıpkı imparator hazretleri gibi yarattığı eseri bırakıp kaçtı…!!, meğer gideceği takım evvelden hazırmış. Bandırmaspor’da teknik direktörlük yapacak bu kentte adam mı yok? Karacabey’in ve Turgutlu’nun bile almadığı Hoca’yı buyrun hocam görev sizin diyorlar.
Hacı Abi kusura bakma kafanı şişirdim” deyince,” bak kardeşim bu konuyu bana değil Başkan ve yönetime anlatırsan daha iyi “olur. “Abi anlatırım, benim kimseden korkum yok, Ben Bandırmalı ve Bandırmaspor’luyum. Bu anlaşılmaz tutum ve anlayış bana Tarihte okuduğum Osmanlı’daki FETRET dönemini anımsatıyor” dedi ve kapıdan çıkıp giderken, Bende kendisine, Yeni hocamızın transferi Hayırlara vesile olsun dedim…
Ne Mutlu Bandırmalı ve Bandırmaspor’luyum Diyene.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. banban dedi ki:

    imparator bu şampiyonluğun adresi disiplinin temeli gör bak neler olacak ..geçen geldiğinde süleyman takunyacıyı istemedi üzerinde şimdide serdarı istemez tek yetkili o olursa başarı gelir imparatorrrrr…

YORUM YAZ