$ DOLAR → Alış: 4,70 / Satış: 4,72
€ EURO → Alış: 5,48 / Satış: 5,50

Gönen’de kreş ve pansiyonlara şok denetim

Gönen Gıda,Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, kreş ve pansiyonlardaki öğrencilerin sağlıklı bir ortamda ve sağlıklı yiyeceklerle buluşmasını sağlamak amacıyla şok denetimler yaptı.

Gönen’de kreş ve pansiyonlara şok denetim
  • 25.02.2018

Gönen Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne bağlı ekipler, ilçede bulunan kreş ve pansiyonların yemekhanelerinin yanı sıra buralara yemek temin eden firmalara şok denetim yaptı.
Konuyla ilgili gazetecilere açıklama yapan Gönen Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Hayrullah Işıktaş, “İlçemizde bulunan kreş ve pansiyonların yemekhanelerinin yanı sıra buralara yemek temin eden firmaların üretim yerlerinin gıda güvenliği ve hijyen kurallarını uyup uymadıklarının tespit edilmesine yönelik denetim yaptık. Sağlıklı gıda ve sağlıklı toplum adına ekiplerimiz tarafından yapılan denetimlerde eksilikleri tespit edilen kreş ve pansiyonlara eksikliklerini gidermeleri için belirli süre verildi. Hedefimiz kreş ve pansiyonlardaki öğrencilerin sağlıklı bir ortamda ve sağlıklı yiyeceklerle buluşmasını sağlamaktır” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.