UA-62723351-1
$ DOLAR → Alış: 3,78 / Satış: 3,79
€ EURO → Alış: 4,63 / Satış: 4,65

Gemici ve Çeri’den 10 Ocak Gazeteciler günü ziyareti

Gemici ve Çeri’den 10 Ocak Gazeteciler günü ziyareti
  • 11.01.2018

Bandırma Tuhafiyeciler, Manifaturacılar ve Kırtasiyeciler Odası Başkanı Adnan Gemici ve Yönetim Kurulu Adaylarından Hüseyin Çeri, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” kapsamında İlkhaber’i ziyaret etti.
Gazetemiz İlkhaber çalışanlarının gününü kutlayan Gemici ve Çeri, basının doğru bilgi alma konusunda önemine işaret ederek, gazetemizin halkı bilgilendirmek adına izlediği tarafsız yayın politikası için teşekkür etti. Gazetemiz basın danışmanı Engin Arıcan ziyaretlerinden dolayı Adnan Gemici ve Hüseyin Çeri’ye teşekkür etti.
Gemici 14 Ocak 2018 pazar günü odalarının Genel Kurulu olduğunu belirterek; “Bandırma’da Tuhafiyeciler ve Manifaturacılar odası geniş bir esnaf camiasını temsil ediyor, Genel Kurulumuz, her zaman olduğu gibi esnafımıza yakışır bir güzellikte gerçekleşecek, görünen o ki, 1’den fazla adayla ciddi bir hizmet eksenli bayrak yarışı yaşanacak, biz kongremizin demokratik bir olgunlukla gerçekleşeceğine inanıyoruz ve tüm aday arkadaşlarımıza bugünden başarı diliyoruz. Ancak bu hizmet ve bayrak yarışını yıllarca esnafımıza ve odamıza başarılı çalışmalarıyla büyük katkı sunmuş şahsım ve yönetimime karşı dedikodu ve karalama ürünü rivayetlerle, suçlamalarla kimileri tarafından farklı amaç ve çıkarlar için karıştırılmaya çalışıldığını da gözlemliyoruz. Odamız ve esnaf camiamız bu tür dedikodu ve karalama ürünü çabalara her zaman olduğu gibi prim vermeyecektir. Biz Oda ve camia olarak ekmeğinin peşinde olan insanlarız, birlik ve beraberliğimizin yaşadığımız sorunları dün olduğu gibi yarın da çözmek anlamında önemli olduğunu biliyoruz” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ