Banvit yarı final için sahada

Banvit yarı final için sahada

Çok yiyenler acil’lik oluyor

Çok yiyenler acil’lik oluyor

CHP milletvekili adaylarını tanıttı

CHP milletvekili adaylarını tanıttı

Ruhsatsız silah operasyonu

Ruhsatsız silah operasyonu

ORUÇ İBADETİ

ORUÇ İBADETİ

FENERBAHÇE- BEŞİKTAŞ MAÇI 0-0’DAN TEKRAR BAŞLAMALI
">
  FENERBAHÇE- BEŞİKTAŞ MAÇI 0-0’DAN TEKRAR BAŞLAMALI

  Ne yazık ki Türk futbolu olarak kolay kolay unutulmayacak bir maç gecesini geride bıraktık. Sahaya atılan çeşitli cisimlerden yapılan küfürler ve atılan yumruklara kadar kolay kolay futbol sahalarında görülmeyen olayları dün geceki maçta tüm Türkiye olarak görmüş olduk. Önce maç içinde futbolcular arasında başlayan gereksiz abartılı hareketlerle başlayan ve ardından tribünlerden atılan cisimler ve nihayet […]

  Ne yazık ki Türk futbolu olarak kolay kolay unutulmayacak bir maç gecesini geride bıraktık. Sahaya atılan çeşitli cisimlerden yapılan küfürler ve atılan yumruklara kadar kolay kolay futbol sahalarında görülmeyen olayları dün geceki maçta tüm Türkiye olarak görmüş olduk.
  Önce maç içinde futbolcular arasında başlayan gereksiz abartılı hareketlerle başlayan ve ardından tribünlerden atılan cisimler ve nihayet Beşiktaş kulübesinin hiç gerek yokken seyirci ile tartışma ortamlarına girmesi maalesef bu önemli maçın yarıda kalmasına sebep olan hareketlerdi diyebiliriz.
  Olaylara yakından baktığımızda bir kere Fenerbahçeli oyuncuların olaylara sebep olmaktan çok olayları önleyici tavırlar içinde olduklarını söyleyebiliriz.
  Tamam, tribünlerden yağan cisimlerin oyunu zaman zaman kesintiye uğrattığını görüyoruz ama Beşiktaş yedek kulübesinin adeta ayağa kalkarak seyircilerle karşılıklı olarak söz mücadelesine girmesi bu maçın yarıda kalmasına sebep olan en önemli ayrıntı olduğunu söylememiz gerekiyor.
  Sonrasını hepimiz biliyoruz.
  Peki maç hakkında nasıl bir karar çıkar dersek eğer ben bir Galatasaraylı olarak bu olaylarda ceza gerekiyorsa eğer önce Fenerbahçe taraftarlarına sahaya attıkları cisimlerden ötürü seyircilere, sonrasında ise Beşiktaş kalecisi Tolga’ya seyircilerle girdiği tartışmalar nedeni ile cezalar verilmelidir.
  3-0 Gibi hükmen bir galibiyet bu gün dillendiriliyor olsa da ben Fenerbahçe futbol takımının bu maçta oyunun durması üzerine en küçük bir hatasının olmadığını düşünüyorum. Dolayısıyla ceza verilecekse eğer yukarıda söylemeye çalıştığım gibi Fener seyirci ile Beşiktaş kulübesine verilmelidir. Maç ise kaldığı yerden 11’e 10 devamı sağlanmalıdır.

  • Etiketler
  • Yorumla
  Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz