Banvit yarı final için sahada

Banvit yarı final için sahada

Çok yiyenler acil’lik oluyor

Çok yiyenler acil’lik oluyor

CHP milletvekili adaylarını tanıttı

CHP milletvekili adaylarını tanıttı

Ruhsatsız silah operasyonu

Ruhsatsız silah operasyonu

ORUÇ İBADETİ

ORUÇ İBADETİ

Esnafın adrenalini yükseldi
">
  Esnafın adrenalini yükseldi

  Mayıs ayının ilk haftasında yapılması planlanan Balıkesir Esnaf Odaları Birliği seçimleri öncesinde liste savaşları başladı. Seçimlerde Balıkesir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Rıza Tekin ve mevcut Esnaf Odaları Birliği Başkanı Fehmi Erdem’in listelerinin yarışması bekleniyor. -Erdem mi Tekin mi? Balıkesir Esnaf Odaları Birliği Başkanı Fehmi Erdem seçimler öncesinde Bandırma’da bulunan esnaf odalarının başkanlarını tektek ziyaret […]

  Mayıs ayının ilk haftasında yapılması planlanan Balıkesir Esnaf Odaları Birliği seçimleri öncesinde liste savaşları başladı. Seçimlerde Balıkesir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Rıza Tekin ve mevcut Esnaf Odaları Birliği Başkanı Fehmi Erdem’in listelerinin yarışması bekleniyor.

  -Erdem mi Tekin mi?
  Balıkesir Esnaf Odaları Birliği Başkanı Fehmi Erdem seçimler öncesinde Bandırma’da bulunan esnaf odalarının başkanlarını tektek ziyaret ederek talep ve beklentilerini aldı. Bu ziyarette bazı esnaf odası başkanlarının Bandırma’nın Esnaf Odaları Birliğinde başkanvekilliği ile onurlandırılmasını talep ettiği gelen haberler arasında. Adaylardan Rıza Tekin ise seçim çalışmalarına Balıkesir merkezde yoğunlaştırması ise dikkat çekiyor. Tekin önümüzdeki hafta içinde merkeze bulunan esnaf odalarının başkanlarıyla bir araya gelip onların beklenti ve taleplerini aldı.

  -Bandırma’dan grup kararı çıkmadı
  Öte yandan Bandırma’da bulunan esnaf odası başkanlarının ise hangi adayın destekleneceği konusunda bir grup kararı almadığı öğrenildi. Geçtiğimiz hafta içinde Bandırma Kahveciler Odası Başkanı Ömer Özışıkyıldız’ın işletmeciliğini yaptığı Kurtuluş Park’ta bir araya gelen ilçemiz esnaf odası başkanları bu konuda fikir birliğine varamayınca toplantı önümüzdeki haftaya ertelendi. Erdek’te bulunan esnaf odlarının tercihini Rıza Tekin’den yana kullanacağı ise gelen haberler arasında.

  • Etiketler
  • Yorumla
  Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz