UA-62723351-1
$ DOLAR → Alış: 4,06 / Satış: 4,08
€ EURO → Alış: 4,95 / Satış: 4,97

Erdek AKP karıştı

Erdek AKP karıştı
  • 28.05.2013

akpartierdek

16 Haziran 2013 tarihinde yapılacak olan Ticaret Odası seçimleri öncesinde Ak Parti Erdek İlçe Başkanlığı karıştı. Erdek Belediye Başkanı Hüseyin Aysan’nın seçimlerde Oda Başkanlığı için Adnan Baykuş’u aday göstermesi üzerine ilçe yönetim kurulu üyeleri Adem Kan,Kemal Kayan ve Volkan Can yönetim kurulu üyeliğinden istifa etti. Daha önce Ticaret Odası Başkan adaylığını açıklayan Aycan Ener, Belediye Başkanı Aysan’nın seçimlere müdahil olmasına tepki göstererek belediye meclis üyeliğinden istifa etti.

Ener düzenlediği basın toplantısında “16 Haziran 2013 tarihinde yapılacak olan Erdek Ticaret Odası seçimlerine aday olduğumu geçtiğimiz günlerde kamoyuna açıkladım.Adaylığım sonrasında belediye başkanı Hüseyin Aysan kendi adayının Adnan Baykuş olduğunu gerekçe göstererek şahsım ve yakınımdaki arkadaşlarıma baskı yaptı. Konu AK Parti ilçe yönetim kurulu ve belediye meclis üyeleri arasında yapılan grup toplantılarında gündeme geldi. Bu toplantılarda da sonuç alınmayınca belediye meclis üyeliğinden istifa ettim. AK Parti yönetim kurulu üyesi olan Adem Kan,Volkan Can ve Kemal Kayan’da partide görevlerinden ayrıldılar.Oysa biz bu konuda yöneticilerimizden dik duruş sergilemelerini beklerdik.Makam ve koltuk sahibi abilerimizi geçemedik” dedi.

Instagram
ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Mesut dedi ki:

    Anap laşmak mı desem DYP leşmek mi desem karar veremedim ama farketmez ikiside aynı akibete uğradı zaten bu beylere siyaset mezarlığında taşı bulunan siyasi partileri hatırlatmak gerek ama doğruya daha dün onlar gömmüştü bu mevtaları sonrada doğruca yeni rant kapılarına yelken açtı ne kadar eski anap lı ve dyp li varsa bunların çarkı işleyecek düzeni yürüyecek hangi siyasi parti hangi isimle olduğu önemli değil ne diyelim Allah Islah etsin ……..size, sizin gibilere rağmen Allah başbakanımıza kolaylık versin ….

  2. Şeref dedi ki:

    Her insanın idealleri,hayalleri,gerçekleri ,v.b.vardır ve bunlar için çalışır didiniriz.Daha birçok sebeple de;İnsanlar,Anaplaşır,selametleşir,oklaşır,v.b.daha çoğaltabiliriz…Çünkü bunlar hep olacaktır…ve herkes ölecektir,kimin -kimi gömeceği de belli olmaz,bence önemli olan da öldüğünde nasıl bilinip-anıldığı,geride bıraktıklarıdır…kim rant peğinde,kim neyin peşinde,neleri terketmiş,neleri bir çırpıda elinin tersiyle itmiştir,Önemli olan,kişileri tanımadan,olayları,sebepleri,gelişmeleri bilmeden konuşmamalı ve kendi düşünce-yorumlarımızın aslını öğrenmeden yargılamak-sorumlamak ne derece doğru olur? En azından kendi doğrularımız ve çevremiz için,,,benim için de doğrular önemlidir..ama bildiğim,gördüğüm,yaşadığım doğrular…Tabii ki de herkesin doğrusu kendine…ALLAH hepimize kolaylık versin…..

  3. Özhan Özgür dedi ki:

    Buna niye şaşırıyorsunuz ki Aysan Başkan 2009 seçimi öncesine kadar kimler ile kankaydı tepeden inerek AK partili oldu ama arkadaşlıklarından vazgeçmiyor işte toplama ekip böyle olur Hamit Nural tayfası Hüseyin Sarı’ya kızanlar, menfaati kesilenler ve gerçek AK partililer bir araya geldiler az bir farkla seçimi kazandılar ama buraya kadarmış demekki Hamit Beyin ekibi zaten bıraktı Yılmaz Öğrenir meclise gelmiyor Acu istifa etti gerçek AK partililer gidiyor

YORUM YAZ