Yenileniyor
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyon
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkari
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • İstanbul
  • İzmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • K.Maraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce

Emniyetten kros yarışması

kategorisinde, 04 Nis 2013 - 21:03 tarihinde yayınlandı

emniyet kross

Bandırma İlçe Emniyet Müdürlüğü polis teşkilatının 168.yılı etkinlikleri kapsamında ortaokullar arasında kross yarışması düzenledi.

Yarışma öncesinde konuşan Bandırma İlçe Emniyet Müdürü Yusuf Aki, Polis Teşkilatının kuruluşunun 168.yılı etkinlikleri kapsamında düzenlenen ortaokullar arası kız ve erkek kros yarışmalarının her yıl geleneksel olarak düzenleneceğini söyledi. Aki , yarışmalara katılan öğrencilere başarılar dileyerek,spor yapmaları konusunda çağrıda bulundu.
Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürü Şakir Demirhan da konuşmasında, her öğrencinin değerli olduğunu, müdürlük olarak bu konuda “ben değerliyim” projesini uygulamaya koyduklarını söyledi.

Yarışmalara 27’si kız 37’si erkek olmak üzere toplam 64 öğrenci katıldı. 800 metre kızlar kross yarışmasında 17 Eylül Ortaokulundan Rumeysa Kuyucak 1’inci,Şehit Üsteğmen Cemil Boz Ortaokulundan Tuğçe Aslan 2’inci, Ticaret Odası Ortaokulundan Nurcan Yılan 3’üncü oldu. 1000 metre erkekler yarışmasında ise Evyapan Ortaokulu’ndan Kağan Bölge 1’inci, 17 Eylül Ortaokulu’ndan Sercan Gezen 2’inci, 17 Eylül Ortaokulu’ndan Recep Türkan 3’üncü oldu. Serbestler kategorsinde ise Bandırma Şehit Öğretmen Mustafa Boz İlköğretim Okulundan Cüneyt Gündoğan 1’inci, Mustafa Bozdoğan ise 2’inci oldu.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Yorum Yaz