$ DOLAR → Alış: 4,75 / Satış: 4,76
€ EURO → Alış: 5,49 / Satış: 5,51

Dr. SELİM PANÇ’TAN MÜJDELİ HABER!

Dr. SELİM PANÇ’TAN MÜJDELİ HABER!
  • 16.06.2017

Sitemizde, Bandırma Meclis üyesi Dr. Selim PANÇ’ın müjdeli bir haberi vardı.

Gösteriş ve reklamdan uzak, toplum yararına iş ve icraat peşinde koşmak işte böyle olmalı.

Müjdeli haberin konusu, Benim zaman zaman yazılarımda, ”Bandırma’nın ortasında bir utanç abidesi gibi duran, Tinerci mekanına dönüşen” diye sözünü ettiğim, 85 yıl Bandırma’ya sağlık hizmeti veren, tarihi “PERTEVNİYAL Hastanesi” binasının sağlık müzesine dönüştürüleceği idi.

1 Haziran 2017 tarihinde Sağlık Bakanlığına gerekli müracaatın yapılmasıyla birlikte, eski Devlet Hastanesinin bulunduğu alan üzerine de, İlçe Sağlık Müdürlüğü ve Toplum Sağlığı Merkezi binalarının inşa edileceğinin planlandığını da belirten Doktorumuza, İnsan Sağlığı üzerinde çok duyarlı olduğunu bildiğim sayın Selim PANÇ’a ve diğer yetkililere “yeri gelmişken” konuya uygun naçizane bir öneri ve hatırlatmada bulunmak isterim.

Sayın PANÇ ve sayın Sağlık Bakanlığı yetkilileri; “söz konusu yerde epeyce geniş yapı alanı var, o alanın zemin katına büyük bir OTOPARK yapılabilir, Ancak bundan da önemlisi, bu alana Butik bir “ACİL SERVİS” Hastanesinin tesisi için de plan yapmalı ve gayret göstermelisiniz.

Bandırma’nın tam ortasında ve her semte faydalı olabilecek bir ACİL SERVİS HASTANESİ’NE burada çok fazla gereksinim var.

Kaşif ACAR caddesine halk otobüsleri de konulduğu takdirde tüm Bandırma’lılara çok yerinde bir sağlık hizmeti daha verilmiş olacaktır.
Bandırma’lılar buna layıktır.

Böyle bir hizmete emeği geçenler de sonsuza dek unutulmayacaktır.
Kalın Sağlıcakla…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.