Gönen 30 Mayıs’a kitlendi

Gönen 30 Mayıs’a kitlendi

Çömez’e İngiliz Parlamentosundan ödül

Çömez’e İngiliz Parlamentosundan ödül

Patrik kaçak ayin mi yaptı ?

Patrik kaçak ayin mi yaptı ?

Albayraklar’a kötü haber

Albayraklar’a kötü haber

Defalarca yazıldı ama

Defalarca yazıldı ama

DAYAK YİYEN KADINLAR ŞÜKRETMELİ Mİ?
 • FikretÇAĞIN
  • Fikret ÇAĞIN
  • sosfikret@hotmail.com
  • 12 Mart 2018 - 12:54:53

Geçtiğimiz günlerde “8 MARTTA Kocalarından dayak yiyip de şükreden(!) Dünya KADINLAR GÜNÜ’nü yazmıştım, ya da yazdığımı sanmıştım, Okurlarımızdan gelen soru ve yorumlara baktığımda, konuyu yeterince açamadığımı—işleyemediğimi anladım.
Okurlarımız beni mazur görsünler, “USTAMIN ADI HIDIR, ELİMDEN GELEN BUDUR” deyiminde olduğu gibi, benim yazacağım makale de bu kadar oluyor işte, Bu arada en önemli soruyu da becerebildiğim kadarıyla yanıtlamak isterim.
“Kocalarının dövdüğü kadınlar ŞÜKRETSİNLER ne demek bunu nasıl söylersin diyorlar”. (Vallahi ben demedim, birileri dedi)
Değerli okurlar bunda anlaşılmayacak ne var ki soruyorsunuz?, Elbette şükretmeliler, ÖLDÜRÜLMEDİKLERİNE sadece dayak yiyerek hayatta kalmalarına her gün ve her dayaktan sonra şükretmeliler, aksi halde 29 bıçak darbesiyle melek olup uçmak da var, dimi ya.
Kadınını neden dövüyorsun diye sorulan adam(!)ı duymadınız mı? gayet makul(!) ve mantıklı(!) yanıt verip, “RAHATLAMAK” için diyor, tabii sizler işin iç yüzünü bilmediğiniz için Adam(!)a yargısız infaz uyguluyorsunuz.
Adam, Adamsa,(!) ki sanmıyorum, mutlaka o gün dışarıda başkaları tarafından itilmiş, kakılmış, aşağılanmış, aşağılık kompleksine kapılmış, canı sıkkın, ya da TOTO—LOTO gibi Devlet kumarlarına veya BEYGİR yarışlarına evinin geçim parasını kaptırmış üzgün ve hırçın, şimdi bu adam(!), ay başına kadar bu stres altında “Tığ teber Züğürt’ü beter gergin mi yaşasın? Kimselere diş batıramıyor öfkesini nasıl dindirsin, Hanımını dövüp rahatlamasın mı? biraz insaflı olun(!).
Hem Örf ve adetlerimize- geleneklerimize, Böyük Atalarımızdan gelen kültürümüze uygun hareket etmek gerekmez mi? Ne demiş Atalarımız,(Kadının karnından sıpayı, Sırtından sopayı eksik etmeyeceksin) (diyebilmişler) Bravo(!).
Başka neler demişler, Malum bu son günlerde söylenen ve herkesin duyduğu ve harfiyen uyduğu(!) şeyleri demişler.
KADIN KOCASINDAN DAYAK YEDİĞİNDE ŞÜKRETMELİ;
ASANSÖRDE HALVET:
YASTIK, YORGAN, BATTANİYE ve TAHRİK:
KETÇAP, ŞEHVET:
KAYIN VALİDENİZ GENÇ İSE ELİNİ ÖPMEYİN, TAHRİK:
KADINLAR KOT PANTOLON GİYEMEZ, TAHRİK:
HAMİLE KADIN TOPLUM İÇİNDE GÜLEMEZ, AYIP ve GÜNAH:
Eğer bu Allamelerin(!) söylediklerine uymazsanız Cehennemi boylarsınız, Cehennem ateşinde yanmaktan korkarsanız, Kara Cüppeli Pazarlama, Ticarette ÜNLÜ hocanın 130 liraya sattığı “NAL’I ŞERİFTEN bir çift alıp ayağınıza geçirin, bir de aynı kişiden YANMAZ KEFEN alıp güzelce sarının Cehennem ateşinden emin olur rahatlıkla geçebilirsiniz, Hoca öyle diyo, ben bilemem.
Ey akılları uçkurlarından yukarıya çıkamamış Şehvet düşkünü sapıklar, Kadın da Senin benim gibi İNSAN, İNSAN, sizin gördüğünüz ve zannettiğiniz gibi seks objesi veya kulunuz köleniz değil, Kadının değerini anlamak için “ASRI SAADET’E” bakın belki hakikati görür ve toplumun aklını karıştırmaktan vazgeçersiniz. “KADIN ANANIZDIR BE” sizi doğurduklarına pişman ettirmeyin onları.
Esen kalınız…
Fikret ÇAĞIN.

 • Etiketler
 • Yorumla
Üye Girişi
 • Kullanıcı Adınız
 • Şifreniz