$ DOLAR → Alış: 4,70 / Satış: 4,72
€ EURO → Alış: 5,48 / Satış: 5,50

Çömez’den mahrem imam açıklaması

Çömez’den mahrem imam açıklaması
  • 11.09.2017

Ergenekon soruşturması kapsamında hakkında hâlâ yakalama kararı bulunan ve İngiltere’de yaşayan AKP Balıkesir eski Milletvekili Turhan Çömez, hakkında bir gazetede çıkan “FETÖ’nün İngiltere mahrem imamı” başlıklı habere sert tepki gösterdi. İngiltere’de yaşayan Çömez, şu açıklamayı yaptı: “Medyanın infaz mangalarından biri, iftiraya imza atmış ve planlı bir kurgu ile şahsım hedef alınmıştır”dedi.

-İddialara sert tepki gösterdi
Çömez “Ergenekon kumpas davasının en hararetli günlerinde Sayın Erdoğan’ı net bir şekilde ikaz etmiş, bu davanın arkasında, bugün terör örgütü olduğu açıkça ortaya çıkan FETÖ’nün olduğunu kendisine söylemiş biri olarak ifade ediyorum: Söz konusu iftira, şahsımdan çok yine Sayın Erdoğan’ı hedef almaktadır ve onun kararlı bir şekilde sürdürdüğü FETÖ ile mücadelesini sulandırıp, sekte vurdurmaktır. Bu ve benzeri ahlaksız saldırılar yine Türkiye’nin başına bela olacaktır. Saldırının profesyonel kurgulayıcıları malumdur ve FETÖ’nün söz konusu paçavra gazete içinde yuvalanmış mahrem uzantıları tarafından kaleme alınmıştır.” ifadesini kullandı.

-Karanlık güçler
“Kimsenin şüphesi olmasın ki, planlayan da, yol veren de, icra eden de bunun altında kalacaktır. Söz konusu paçavranın şahsımla ilgili yaptığı haberin her bir kelimesi yalan, iftira, kin ve nefret dolu. Eminim ki, bu iftira da tutmayacak ve karşılık bulmayacaktır. FETÖ’nün mahrem abilerince kurgulanmış, kimi karanlık siyasi koridorlarda onaylanmış ve medyadaki infaz mangalarınca kaleme alınmış bu son saldırıya inanıyorum ki en hakkaniyetli cevap Türk yargısı tarafından verilecektir.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.