$ DOLAR → Alış: 4,70 / Satış: 4,72
€ EURO → Alış: 5,48 / Satış: 5,50

Çınarlı Mirza’yı bağrına bastı

Çınarlı Mirza’yı bağrına bastı
  • 12.06.2018

Bandırma Belediye Başkanlığı Paşamescit ve Çınarlı Mahalle sakinlerine iftar verdi. İftar programına Belediye Başkanı Dursun Mirza, CHP Bandırma İlçe Başkanı Atilla Atakay, Bandırmaspor Kulüp Başkanı Göksel Karlahan, Kasaplar Odası Başkanı Şerafettin Çıkar, MHP Bandırma İlçe Eski Başkanı Karani Erkul, Çınarlı Mahalle Muhtarı Özdoğan Tıkız, Paşamescit Mahalle Muhtarı Ali Erçelik ve sayıda mahalle sakini katıldı. İftarda konuşan Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, 4 yıldan bu yana ilçenin muhtelif yerlerinde toplu iftar yemeği verdiklerini söyledi.
Ramazan ayının birlik berberlik ve paylaşma ayı olduğunun altını çizen Mirza, “Bu kutsal ayda Paşamescit ve Çınarlı Mahalle sakinleriyle birlikte iftar açmaktan dolayı mutluluk duyuyorum” dedi.

-Kimseyi ötekileştirmedik
Yerel yönetim olarak etnik kökeni bakmadan herkese eşit mesafede davrandıklarının altını çizen Mirza, yerel yönetim olarak Bentbaşı ve Çınarlı Mahallelerini önemsediklerini söyledi. İlçe sakinlerinin mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşayabileceği projeleri hep birlikte hayata geçireceklerini dile getiren Mirza, yerel yönetim olarak hiç kimseyi etnik kökeninden dolayı ötekileştirmediklerini sözlerine ekledi.
Yapılan konuşmalarına ardından Belediye Başkanı Dursun Mirza tarafından sağlık problemleri bulunan İbrahim Dalıcı ve Emine Akbardak’a elektrikli sandalye hediye etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.