UA-62723351-1
$ DOLAR → Alış: 4,06 / Satış: 4,08
€ EURO → Alış: 4,95 / Satış: 4,97

Bu ne Pişkinlik..!

Bu ne Pişkinlik..!
  • 25.12.2016

Baştaş Grup Yönetim Kurulu üyesi Osman Baş ’’ Bandırma’dan kazandığımızı Tavşanlı ve Kütahya’ya yatırım yaptık. Beton parke ve bordür üretiminin merkezi Bandırma’dır. İlk olarak orada başladı. Oradan da Tavşanlı’ya ve sonrada Kütahya’ya beton parke fabrikamızı kurduk’’ dedi.

Bandırma’dan aşırdıkları şaibeli paraları ,Kütahya’da Fettullahçılara himmet olarak aktaran Baştaş ın sahipleri birde utanmadan ve pişkin pişkin yedikleri haltı Kütahya basınında dillendiriyorlar.

Haber şöyle..’’Baştaş Grup Yönetim Kurulu üyesi Osman Baş Bandırma’da beton parke ile başladıkları işlerini bugün çeşitlendirerek otomotiv sektöründen akaryakıta, yumurta tavukçuluğundan konut sektörüne kadar taşıdıklarını ifade etti. Baş “ Ana işlere başladığımız yer Bandırma’dır. Merkezimiz Bandırma. 1978 yılında günümüze kadar başta beton parke olmak üzere yatırımlarımız sürüyor. En büyük beton parke fabrikamız Bandırma’da.

Bandırma’dan kazandığımızı Tavşanlı ve Kütahya’ya yatırım yaptık
. Beton parke ve bordür üretiminin merkezi Bandırma’dır. İlk olarak orada başladı. Oradan da Tavşanlı’ya ve sonrada Kütahya’ya beton parke fabrikamızı kurduk. Başta Grup olarak Tavşanlı’da yumurta tavukçuluğu yapıyoruz. Yine grup olarak akaryakıt işi yapıyoruz. 3 tane akaryakıt istasyonumuz var. İki tanesi Kütahya’da bir diğeri de Bandırma’da yeni açtığımız istasyonumuz. İki adet Petrol Ofisi bir adette BP markasının bayiliğini yapıyoruz 3 istasyonumuzda. Baştaş Grup olarak 450 çalışanımız var.”

www.kent43.com/bastas-renaultu-liderlige-tasidi.html

Otomotiv sektörüne Renault markası ile girdiklerini ve bir yıl içinde markayı Kütahya’da pazar liderliğine taşıdıklarını ifade eden Baş “2012 yılında Ocak ayında başladığımız otomotiv bayiliğinde de güzel bir yıl geçirdik.Kütahya’da konut sektörü ile ilgili bir projemiz var. Bandırma’da devam eden konut projelerimiz var. Kütahya’da Bölücek Mahallesinde 3+1 4+1,5+1 ve 6+1 48 dairelik projemize en kısa sürede başlayacağız” dedi.

Baştaş, Fethullahın gücünün zirveye çıktığı 2009 yılından sonra Akayakıt,Otomotiv ve Konut işlerine girdi.Rakiplerini veya potansiyel rekabetçilerini Paralel İhanet Çetesinin Emniyet ve Adliye ayağı ile bertaraf eden Baş Ailesi 2014 yerel seçimlerinden sonrada Balıkesir Büyükşehir Belediyesine çöreklendi ve 2 yılda 60 milyon ihale aldı.İhalelerin çoğu açık olmayıp yasa ve mevzuata aykırı olarak davet usulü ile ve Pazarlık usulü yapıldı.Baştaş a en son Bandırma’ya ve Bandırmalılara rağmen Eski dekanlık binası hediye edildi..!

Instagram

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Salim dedi ki:

    Vay. Şimdi anladım gerçeği. Eski dekanlık binası baştaşa verilince birilerini rahatsız etmişler. Bende kaç gündür neden saldırıyorlar baştaşa diyordum. Beledlyeye verilse iyiydi dimi. Kültür merkezi yaparlardı. Tam da ihtiyacımız olan şey. Bandırma insanı kültür ve sanat merkezi istiyor.

YORUM YAZ