Gönen 30 Mayıs’a kitlendi

Gönen 30 Mayıs’a kitlendi

Çömez’e İngiliz Parlamentosundan ödül

Çömez’e İngiliz Parlamentosundan ödül

Patrik kaçak ayin mi yaptı ?

Patrik kaçak ayin mi yaptı ?

Albayraklar’a kötü haber

Albayraklar’a kötü haber

Defalarca yazıldı ama

Defalarca yazıldı ama

Bostancı Meclis’e veda etti
Bostancı Meclis’e veda etti

Bandırma Belediyesi aralık ayı toplantısı Dursun Mirza başkanlığında yapıldı. 3 Aralık 2017 tarihinde yapılan ilçe kongresinde tekrar ilçe başkanlığına görevine seçilen AK Parti Bandırma İlçe Başkanı Alp Bostancı, Belediye Meclis Üyeliği görevinden istifa etti. Bu son defa meclis toplantısına katılan Bostancı’nın yerine yedek üye Özcan Muslu geldi. Bostancı’nın istifasıyla ilgili konuşan Belediye Başkanı Dursun Mirza, […]

Bandırma Belediyesi aralık ayı toplantısı Dursun Mirza başkanlığında yapıldı. 3 Aralık 2017 tarihinde yapılan ilçe kongresinde tekrar ilçe başkanlığına görevine seçilen AK Parti Bandırma İlçe Başkanı Alp Bostancı, Belediye Meclis Üyeliği görevinden istifa etti. Bu son defa meclis toplantısına katılan Bostancı’nın yerine yedek üye Özcan Muslu geldi.
Bostancı’nın istifasıyla ilgili konuşan Belediye Başkanı Dursun Mirza, Bostancı’ya bugüne kadar yapmış olduğu katkılarından dolayı teşekkür etti. Bostancı’nın görev süresi boyunca belediye bünyesinde bulunan komisyonlarda aktif olarak görev yaptığını anımsatan Mirza, “Farklı siyasi partilerde ve farklı düşüncede olmamıza rağmen görev aldığı komisyon ve meclis toplantılarında kendileri seviyeli bir şekilde eleştirilerde ve yapıcı önerilerde bulunmuştur. Kendisine bu tavrından dolayı ayrıca tekrar teşekkür ediyor,görevinde başarılar diliyorum”dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz