$ DOLAR → Alış: 4,70 / Satış: 4,72
€ EURO → Alış: 5,48 / Satış: 5,50

BİRLİKTE YAŞATALIM…!

BİRLİKTE YAŞATALIM…!
  • 11.04.2017

Bandırma belediye başkanı Dursun Mirza ve yönetimi, General Balcı Çamlığı’nı hazırladığı projeyle düzenleyip, ağaçlandırıp yeşillendirerek, uygun sportif imkanlar sunarak kente ve insanlarımıza güzel bir hizmet sundu.
Başından itibaren projeyi sahiplendik, destekledik ve açılışı ile birlikte ortaya çıkan güzellik konusunda Mirza ve ekibine kentimiz adına teşekkür ederek, kentimizin ağaçlandırılması ve yeşillendirilmesine yönelik yeni projelere yelken açmasını talep ettik.
İlk Haber, kurulduğu ilk günden bugüne genel yayın politikası, haber ve yorumları ile izleyici ve uyarıcıdır. Kent yararına alınmış her kararın ve atılmış her adımın da yanındadır.
Başkan Mirza, General Balcı Çamlığı’ndan sonra yıllardır ihmal edilen Hürriyet Parkı ile Ziraat Bahçesi’nin de tepeden tırnağa elden geçirilerek yeşil dokusunun elden geçirileceğini ve daha da güçlendirileceğini, her iki alanda da spor yapma olanaklarının sağlanarak, piknikçileri de düşüneceklerini vurgulayarak, her iki alanı da vatandaşların huzur ve güven içerisinde kullanımına açacaklarını belirtti.
Evet, Başkan Mirza ve ekibini, her iki proje konusunda da kutluyor, tüm Bandırma’lılar gibi her iki alanımızdaki çalışmaların bir an önce bitirilerek, kullanıma sunumunu ilgiyle bekliyoruz.
Ancak, daha önce de dikkat çektiğimiz gibi, belediyemizin gerçekleştirip, kullanımımıza sunduğu semt sahaları, oyun alanlarının bakım, onarım ve temizliğinde mevcut sorunlar katlanarak büyüyor. Bu alanlarımızın bakım, onarım ve temizliği yapılmalı; bu alanların ağaçlandırılması ve yeşillendirilmesine de belediyemiz öncülük etmelidir.
Çünkü, yapmak kadar yaşatmanın da bir o kadar önemli olduğuna inanıyoruz…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.